Duvar Dekorasyonu

Odak Noktası Olabilecek Duvar FikirleriParlak renklerden cesur desenlere kadar, stil sahibi duvarlar geri dönüş yapıyor. Şık bir duvar evinize renk ekleyebilir, bölgeler oluşturabilir, odanın daha büyük ve ferah görünmesini sağlayabilir. Dekor tarzınız ister büyük ve cesur, ister yumuşak ve sade olsun, seveceğinizi bildiğimiz çok sayıda yaratıcı duvar dekoru fikrimiz var.

Duvarınıza Daire Çizerek Özel Bir Alan Oluşturun.

Bu yeşil özellikli duvara hayran kalmamak elde değil. Daire çizmek kadar basit bir şey, odanızı kalabalıktan ayırmanın çok etkili bir yoluna dönüşebilir. Bu muhteşem yatak odasında yeşil ve mavinin tonları kullanılmıştır. Bununla birlikte, kırmızı ve parlak pembe gibi çatışan renkler veya mor ve sarı gibi muhteşem zıt renklerle denemeler yapabilirsiniz. Duvarlarda daireler veya diğer şekiller – kareler, üçgenler, hatta altıgenler – oluşturmayı bir deneyin.

Boldly bohemian
Boldly bohemian

Çarpıcı bir şerit özellikli duvarla öne çıkın

Biraz yaratıcılıkla, düz beyaz bir odayı anında ferah ve cool bir alana dönüştürebilirsiniz. Beyaz ve gri çizgili duvar şık, keskin ve yeniden oluşturulması çok kolay. Bu sıra dışı çizgileri evinizde boyamak için maskeleme bandına, boya fırçasına ve istediğiniz renge ihtiyacınız olacak. Çizgiler, odanıza derinlik ve boyut eklemek için mükemmeldir.

Çarpıcı bir şerit özellikli duvarla öne çıkın
Çarpıcı bir şerit özellikli duvarla öne çıkın

Ahşap Görünümlü Duvar.

Ahşap paneller bu ara oldukça trend. Duvar panelleri bir odaya karakter, stil ve zarafet katar. Shaker stilinden tersaneye kadar pek çok farklı duvar kaplaması türü vardır. Bu da kesinlikle sevdiğiniz bir stil bulacağınız anlamına gelir.ahşap özellikli duvarlar
ahşap özellikli duvarlar

Merhaba Sarı ve Güneş Işığı.

Cesur, parlak ve yüzünüze kocaman bir gülümseme yerleştirecek. Yatak odanıza bir renk patlaması vermek ister misiniz? Dört duvarı da sarıya boyamak bazıları için biraz fazla gelebilir. Ancak sarı bir duvar, yatak odanıza biraz güneş ışığı getirmenin mükemmel bir yoludur. Modern bir görünüm için gri ve siyah aksesuarlar ve yumuşak mobilyalarla eşleştirebilirsiniz.

Merhaba sarı
Merhaba sarı

Bulutların Üzerinde Hissettirecek Dokunuşlar

Çarpıcı rüya gibi bulut duvar kağıdı ile en karanlık odaları bile aydınlatabilirsiniz. Beyaz bulutlar ve soluk bebek mavisi, canlandırıcı ve sakin bir ruh hali yaratır. Bir yaşam alanı veya yatak odası için mükemmel olan bu tüylü bulut görünümlü duvar, sizi hemen uykuya daldırabilir. Hatta neden kendiniz bir bulut duvar resmi yapmayı denemiyorsunuz?

Bulutların üzerinde
Bulutların üzerinde

Fotoğraf galerimize göz atarak farklı örnekleri görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close