Ev DekorasyonuMobilya Modelleri

Düğün Paketi Modelleri ve Fiyatları 2020 2021

Düğün Paketi Modelleri ve FiyatlarıDüğün paketleri son zamanlarda sıkça tercih edilmeye başlandı. Yeni evlenecek kişiler mobilyaları teker teker seçip uğraşmak yerine paket olarak almayı tercih ediyorlar. Bu durum hem uyumlu bir mobilya bütünlüğü sağlamakta hem de ekonomik olarak daha uyguna gelmekte.

Düğün Paketi Modelleri

Mobilya alımı kimi zaman sorun olabilmektedir. Hem birbiriyle uyumlu hem de uygun fiyatlı mobilya bulmak her zaman kolay bir süreç olamayabiliyor. Ondan dolayı düğün paketlerini tercih etmek çoğu zaman daha avantajlı olabiliyor.

Düğün paketleri her bütçeye uygun olarak seçilebilmekte. Uygun fiyatlı düğün paketleri olduğu gibi daha gösterişli ve pahallı düğün paketleri de mevcut bulunmakta. Her bütçeye uygun olarak üretilen düğün paketlerini evinizi dizayn ederken tercih edebilirsiniz.

Düğün Paketi Fiyatları

Düğün paketleriyle birlikte düğün paketi fiyatları da sıkça merak edilmektedir. Düğün paketlerinin pahallı olduğu düşüncesi bulunmaktadır. Fakat mobilyaları parça parça almaktansa paket halinde almak daha avantajlı olmaktadır. Diğer taraftan düğün paketlerinde hediye ürünler de bulunmaktadır.

Düğün paketi fiyatları genelde 7000 TL’den başlayıp üst noktalara kadar gidebilmektedir. İhtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda düğün paketi seçimini yapabilmeniz mümkün.

Düğün Paketi Modelleri ve Fiyatları

Düğün paketi modelleri ve fiyatlarına bir göz atalım.

Demre Düğün Paketi
Demre Düğün Paketi

Demre düğün paketi gayet şık bir düğün paketi olmakla birlikte kaliteli mobilyalara da sahiptir. Renk uyumuyla dikkatleri üzerine çeken Demre düğün paketinin fiyatı 21.570 TL olarak görünmektedir.

Urla Düğün Paketi
Urla Düğün Paketi

Urla düğün paketi de kırmızı-turuncu ve grinin uyumuyla sizlere göz kırpmaktadır. Urla düğün paketi kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Özellikle yatak odası takımıyla dikkat çeken Urla düğün paketi tercih edilebilecek düğün paketlerinden biri olarak bulunmaktadır. Urla düğün paketinin fiyatı 19.970 TL’dir.

Modalife Avrupa Üçlü Düğün Paketi
Modalife Avrupa Üçlü Düğün Paketi

Modalife Avrupa Üçlü Düğün Paketi en çok tercih edilen ve bizim de en çok beğendiğimiz düğün paketlerinden biridir. Koltuk takımı tasarım ve konfor olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Fiyatıyla dikkat çeken Modalife Avrupa düğün paketinin fiyatı 16.970 TL’dir.

Milano Üçlü Düğün Paketi
Milano Üçlü Düğün Paketi

Milano üçlü düğün paketi renk uyumuyla sizlerin beğenisine sunulmuştur. Sade renkleri tercih eden müşteriler Milano düğün paketine şans verebilir. Milano düğün paketinin fiyatı 19.970 TL’dir.Bluline Düğün Paketi
Bluline Düğün Paketi

Mavinin renk uyumu herkes tarafından bilinen bir şeydir. Bluline düğün paketi de mavinin renk uyumunu en iyi gösteren mobilya takımlarından biridir. Bluline düğün paketine 19.990 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Alize Düğün Paketi
Alize Düğün Paketi

Alize düğün paketi gri renk sevenler için iyi bir seçenek olabilir. Alize düğün paketine 16.970 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Bianco Düğün Paketi
Bianco Düğün Paketi

Bianco düğün paketi yeşilin sıcaklığını hissetmek isteyen müşteriler için iyi tercih olacaktır. Bianco düğün takımına 10.990 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Step Düğün Paketi
Step Düğün Paketi

Daha renkli bir tasarım tercih eden müşteriler için Step düğün paketi iyi bir seçim olabilir. Turuncu ağırlıklı düğün paketi uygun fiyatıyla da tercih edilebilmektedir. Step düğün paketinin fiyatı 9.980 TL’dir.

Alvin Düğün Paketi
Alvin Düğün Paketi

Pudra pembe ve mavi zıt renkler olarak görünse bile bir araya geldiklerinde şık tasarımlar ortaya çıkabilmektedir. Alvin düğün paketi de bunun güzel örneklerinden biri olarak bulunmaktadır. Alvin düğün paketinin fiyatı 8.460 TL’dir.

Grand Düğün Paketi
Grand Düğün Paketi

Grand düğün paketi dolgun yapısıyla evinizi daha dolu gösterecektir. Soft renkleri tercihe den ev sahipleri Grand düğün paketini tercih edebilir. Bu düğün paketine 15.970 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Diğer düğün paketi modellerine ve fiyatlarına galerimizden ulaşabilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close