Kendin Yap

Çiçek Sevenler İçin Çiçek DekorlarıBitki aşığı birisi iseniz bunu eviniz için dekoratif unsur haline getirebilirsiniz. Bahçe, salon, koridor, mutfak aklınıza gelebilecek her yerde bitkilerinizi farklı dekoratif şekillerde kullanabilirsiniz. Makalemizde kullanabileceğiniz bazı fikirler mevcut. Bu fikirlerden yola çıkarak harika dekoratif öğeler elde edebilirsiniz.

Katmanlı Bitki Standı

Pişmiş toprak saksısından oluşan iki bitki içeren beyaz katmanlı bitki standı, bitki severler için harika bir kendin yap hediyesidir. Bitki severiniz bu kendin yap hediye fikrine bayılacak. Hurda odun kullanarak bu bitkinin serbest kalmasını sağlayabilirsiniz, ama asla bilmeyecekler! Küçük bitki saksıları için mükemmeldir ve onu içeride veya dışarıda kullanabilirler! Her durum için harika bir hediye olan kolay bir başlangıç ​​projesidir.

Katmanlı Bitki Standı
Katmanlı Bitki Standı

Katmanlı Metal Fabrika Standı

Beş bitki için boşlukları olan katmanlı metal bitki standı, bitki severler için harika bir kendin yap hediyesidir.
Bu kendin yap bitki standı biraz daha gelişmiş, ancak alüminyum lehimlemenin sizi korkutup bunu bitki sevgiliniz için yapmamanıza izin vermeyin. Düşündüğünden daha kolay, söz veriyorum. Modern tasarım, üzerine ev bitkilerinin oturabileceği iki rafa ve kil çömleklerin oturacağı üç seviyeye sahiptir. Bu bitki sevgilisi hediye fikrini yapmanıza yardımcı olacak tam yazılı eğitim ve video eğitimim var.

Katmanlı Metal Fabrika Standı
Katmanlı Metal Fabrika Standı

Yivli Mini Bitki Standları

Köpük çelenk halkalarından yapılmıştır, yapıştırıcı ve sprey boya ile bir araya getirilmesi kolaydır. Bitkinin bir yay şeklinde durmasını veya yatay olmasını sağlayabilirsiniz.

DIY yivli mini bitki standlarının iki farklı stili
DIY yivli mini bitki standlarının iki farklı stili

3 Katmanlı Ekici Kutusu

Yeşil baş parmağı olan herkes bu katmanlı ekici kutuya bayılacak. Bir saatten daha kısa sürede ve çok uygun bir maliyetle inşa edilebilen, kolay başlangıçlı bir projedir. Açık hava yaşam alanlarında çiçeklerin açmasını seviyorsanız bu mükemmel bir seçimdir.

Katmanlı Ekici Kutusu
Katmanlı Ekici Kutusu

Ahşap Desenli Beton Saksı

Ahşap ayaklı küçük beton ekici, bitki severler için harika bir kendin yap projesidir. Beton saksı, her yerde gördüğünüz her yerde bulunan beton saksılardan ancak farklı olarak ahşap ayaklar eklenmiş. Sizde bu şekilde kolay ve hoş bir saksı yapabilirsiniz.

Ahşap Desenli Beton Saksı
Ahşap Desenli Beton Saksı

Katmanlı Beton Saksı

Bakır desenli iki katmanlı beton ekici, bitki severler için harika bir kendin yap hediyesidir.
Bitki bebekleri için mükemmel bir hediye, bitki sevgilinize bu kendin yap hediyesini yapmak için pahalı kalıplara ihtiyacınız olmayacak. Karton ve plastik kaplar kullanarak kolayca yapabilirsiniz.Bakır boru, sevecekleri bir ekici için ikinci katmanı oluşturur. Herhangi bir hediye verme durumu için mükemmel bir hediye.

Katmanlı Beton Saksı
Katmanlı Beton Saksı

DIY Asma Beton Ekici

Mavi ombre boyalı efektli asılı beton ekici, bitki severler için mükemmel bir kendin yap hediyesidir.
Mutfağınızdaki plastik kaseleri kullanarak bu asılı beton saksıyı yapabilirsiniz, bu da bitki severiniz için harika bir saksı olacaktır.

En sevdikleri renkte bir boya seçin ve en sevdikleri iç mekan bitkileri için türünün tek örneği bir hediye olacak bir ombre boya efektiyle sadece onlar için özelleştirin.

DIY Asma Beton Ekici
DIY Asma Beton Ekici

8. Brunch’ı Asla Atlamadan Kendin Yap Terrazo Ekici

Bitki severler için DIY terrazo ekici hediye fikri

Bitki insanları için bir başka harika ekici fikri olan bu DIY terrazo ekici, geri dönüştürülmüş karton ve polimer kil kullanılarak yapılmıştır. O kadar eğlenceli ve kolay bir proje ki çocukların bile yardım etmesini sağlayabilirsiniz.

Brunch'ı Asla Atlamadan Kendin Yap Terrazo Ekici
Brunch’ı Asla Atlamadan Kendin Yap Terrazo Ekici

9. Limon Devedikeni Blogundan Cam Kupa Ekiciler

İçinde bitki bulunan cam kupa ve “çılgın bitki hanımefendi” yazan özel ifade
Bitki severler için özel olarak hazırlanmış bu sevimli cam kupalara bayılıyorum! Bir “Çılgın Bitki Hanım” tanıyor musunuz? Bir “Bitki Ebeveynine” ne dersiniz? Bu bitki sever hediye fikrini Cricut’ınızı kullanarak özelleştirebilirsiniz. Yeni bir bitki ekleyin ve her durum için mükemmel bir hediyeye sahipsiniz.

Limon Devedikeni Blogundan Cam Kupa Ekiciler
Limon Devedikeni Blogundan Cam Kupa Ekiciler

Tamircinin Kızından Bahçe Aleti Düzenleyicisi

Ceplerde alet grafiklerine sahip bahçe alet düzenleyicisi

İster bahçeye ekiyorlar, ister ev bitkileriyle ilgileniyorlar, kullandıkları aletleri tek bir yerde organize etmek çok yardımcı oluyor.

Bu kendin yap bahçe alet düzenleyicisinin yapımı kolaydır ve cepleri vinil ile özelleştirebilirsiniz, böylece tüm aletlerinin bir evi olur ve onlar da onları nereye koyacaklarını bilirler.

Tamircinin Kızından Bahçe Aleti Düzenleyicisi
Tamircinin Kızından Bahçe Aleti Düzenleyicisi


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close