Bahçe Dekorasyonu

Bahçeniz İçin Ahşap Mobilya FikirleriBahçeli bir eviniz var ise bu makalemizde sizler için ilham olabilecek öneriler bulabilirsiniz. Şehir merkezlerinde yaşayan insanlar doğal ortamdan uzakta kaldığı için bahçeli ve nefes alınacak bir ortam ararlar. İş hayatının koşturmacası arasında çoğu zaman hoş vakit geçirmeye doğa ile iç içe olmaya fırsat bulmak imkansız hale gelir. Eğer bir bahçeniz var ise şanslısınız demektir. Bahçenizi ahşap bahçe mobilyaları ile dekore ederek, kendinize nefes alacak harika bir ortam oluşturabilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde bahçenizde serinleyerek, misafirlerinizi ağırlayabilir, ailenizle hoş ve ferah zamanlar geçirebilirsiniz.

Serin ve Huzurlu Uykular İçin; Siesta

Salıncak yatak ile serin uykular
Salıncak yatak ile serin uykular

Çoğu tatil yöresinde, yazlıklarda rastlanılan siestalar, sıcak gecelerde serin bir uyku çekmek isteyenler için harika bir seçenektir. Ülkemizde son zamanlarda sıkça tercih edilen bu mobilya, yatak odanızdaki rahatlığı size sağlayacak büyüklükte bir yatak ve ahşap karyoladan oluşur. Tercihinize göre siestanızı salıncak şeklinde seçebilirsiniz. Böylece rahatlığın yanı sıra, görsel şölen de yakalamış olursunuz.

Sade ve Şık Bir Köşe Takımı.

En güzel ahşap bahçe mobilyaları
En güzel ahşap bahçe mobilyaları

Yeterli büyüklükte bir verandanız var ise büyük ahşap köşe takımlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Böylece sadeliğin asilliği ve şıklığını yakalamış olursunuz.Doğallığı Bozmadan Bahçenize Taşıyın.

Doğal kütük masa
Doğal kütük masa

Ahşap her dönem tercih edilen bir malzeme olmuştur. Dekorasyonda da bolca kullanılan ahşabın işlenmemiş hali de oldukça hoş bir görüntü sağlıyor. Büyükçe bir kütük ile harika bir bahçe masasına sahip olabilirsiniz. Sandalye olarak ta aynı şekilde daha küçük kütükleri tercih ederek bahçenizde küçük bir orman alanı görüntüsü yaratabilirsiniz.

Havuz Başı için Harika Bir Ahşap Yemek Masası Seçin.

havuz başı ahşap mobilya
havuz başı ahşap mobilya

Güzel havalarda hiçbirimiz evde oturmak istemeyiz. Günün her anını bahçede yaşayanlar için büyükçe bir ahşap yemek masası ve sandalyeler harika bir seçenek olacaktır. Kahvaltı ve yemek saatlerini burada rahatça geçirebilirsiniz. Bu yemek masası takımını yine ahşap bir oturma grubuyla tamamlayarak oturma odanızın rahatlığını havuz başına taşımış olursunuz. Aileniz ve misafirlerinizle muhteşem zamanlar geçirebilirsiniz.

Diğer ahşap mobilya alternatifleri için galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close