Modern

4 Farklı Yolla Orta Yüzyıl Modern DekoruYüzyıl ortası modern dekor estetiğini sevmenin birçok yolu var ve bir sonraki alanınıza ilham vermek için burada dördüne yer veriyoruz. Öne çıkan ilk ev iç mekanımız, doğal ışık akışıyla kutsanmış, hafif ve havadar bir iç mekandır. Beyaz, gri ve bej dekor şeması rahat bir görünüm oluştururken, orta yüzyıl silüetleri kusursuz bir stil katıyor. Bu ilham verici sette ziyaret ettiğimiz ikinci ev, yaratıcı enerjiyi yayan gösterişli bir meskendir. Parlak vurguların ev gibi bir hava kattığı üç numaralı ev tasarımında rahat bir minimalist tarz ortaya çıkıyor. Son olarak, güçlü erkeksi hisler ve manyetik bir okuma köşesi ile sofistike bir yaşam alanına bakıyoruz.

Bu hafif ve havadar orta yüzyıl modern ev iç mekanı, doğal ahşap vurgularla sakinleştirici nötr bir renk düzenine sahiptir. Gergin bir kitaplık, çekici bir orta yüzyıl modern odak noktası oluşturmak için oturma odası kanepesinin arkasındaki duvara tırmanıyor.

Gri nötr koltuklar
Gri nötr koltuklar

Küçük kanepe, keskin siyah ve bej oturma odası halısının üzerine soğuk gri bir vurgu yerleştiriyor. İnce bacakları, orta yüzyıl estetiğine uygundur ve zemin alanını görsel olarak açar. Dolgun yayılımlı yastık çeşitleri hoş bir görünüm sağlar. Büyük pencere, güneş ışığının akışını kontrol eden jaluzilerle sade bir şekilde dekore edilmiştir. Perdeler yerine, iki dikey radyatör, pencerenin etrafındaki kalan duvar alanını iyi bir şekilde kullanır.

Büyük pencere
Büyük pencere

TV, altına medya dolabı yerleştirilmeden duvara monte edilmiştir. Bu, zemin alanını temiz tutar ve odanın açık ve düzenli görünmesini sağlar.

Tv Ünitesi
Tv Ünitesi

Eğlenceli bir kemer, oturma odası ile mutfak yemek odası arasında bir geçiş tüneli oluşturur.Eğlenceli Kemer
Eğlenceli Kemer

Bir büfe, kemerin yanındaki oyuklardan birine girerken, ikinci oyuk bir ev çalışma alanına ev sahipliği yapıyor. Konik ayaklar, zengin ahşap tonu ve düz çekmeler, konsol masasına kesin bir yüzyıl ortası mevcudiyeti verir. Bu iddialı ve enerjik ev tasarımında, galeri beyaz duvarları ve siyah beyaz bir halı, dikkat çekici, renkli bir tablo için sakin bir temel oluşturuyor. Orta yüzyıl modern klasik sandalyeler, salon düzenine ilginç çizgiler çiziyor.

Siyah beyaz
Siyah beyaz

Orta yüzyıldan kalma modern bir cam sehpa, doğal ışığı odanın daha derinlerine yansıtır. Sehpa kitapları ve küçük bir heykelcik, kişiselleştirilmiş bir sehpa orta parçasını oluşturur.

Orta yüzyıldan kalma modern bir cam sehpa
Orta yüzyıldan kalma modern bir cam sehpa

Bir projektör ekranı, bir tavan altının içindeki saklandığı yerden çıkar. Diğer projektör dostu oturma odası fikirlerine bakın.

Bir projektör ekranı, bir tavan altının içindeki saklandığı yerden çıkar
Bir projektör ekranı, bir tavan altının içindeki saklandığı yerden çıkar

Galerimizi inceleyerek tüm detayları daha iyi görebilirsiniz. Bu evin diğer detaylarını yeni makalelerimizi takip ederek görebilirsiniz. Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close