Yemek Odası Dekorasyonu

Tarz ve Kullanışlı Yemek MasalarıYuvarlak Ahşap Çiftlik Evi Yemek Masası: Zarif çiftlik evi ve Fransız kır dekoru temaları için mükemmel olan bu muhteşem masa, antika beyaz renginde dramatik tornalanmış tabanıyla dikkat çekiyor. Masa üstü, hafif eskitilmiş ceviz kaplama ile işleri basit tutar. En sevdiğiniz vintage esintili sandalyelerinizle eşleştirin.

Hafif Yuvarlak Ahşap Yemek Masası: Kalın ayaklı tabanıyla göz alıcı bir silüet oluşturan Preston yuvarlak yemek masası, havadar hafif bir yüzeyle sertleştirilmiş önemli bir duruş sağlar. Bu zarif masa, konuklarınızın hoş karşılandığını hissettirmek için sıcak ve davetkar bir dokunuş sağlamak için pürüzsüzce bilenmiş meşe ağacından üretilmiştir.

Geometrik Yuvarlak Ahşap Yemek Masası

İlgi çekici Sonali yemek masası, yaratıcı bir geometrik tabana sahiptir, her şekil mükemmel bir denge içinde üst üste yığılmıştır. Bu parça, çeşitli sarı dişbudak ağacından ve dayanıklı reçineden yapılmıştır. Parlak, açık konseptli bir yemek alanında sanatsal bir ifade olarak kullanın.

Geometrik Yuvarlak Ahşap Yemek Masası
Geometrik Yuvarlak Ahşap Yemek Masası

Ahşap Yapraklı Yuvarlak Yemek Masası

Daha küçük bir yemek alanına uyacak bir şey mi arıyorsunuz? Bu zamansız 1956 tasarımı, yerden tasarruf sağlayan bir çekicilik için herhangi bir duvara düzgün bir şekilde oturan bir açılır kanat yapısına sahiptir – kanadı iki veya üç kişiyi ağırlayacak şekilde bırakın ve tam masa tablasını dörtten altıya kadar genişletin.

Açılır Yapraklı Oval Yemek Masası

1980’lerin başında Hans J. Wegner tarafından tasarlanan bu kaliteli masif meşe masa, büyük ve küçük alanlara uyum sağlamak için esnek çift açılır kanatlı tasarım sunar. Tek bir zamansız kompozisyonda üç boyuttan yararlanmak için her iki tarafı da bırakın veya uzatın. Eğlendirmeyi sevenler, sık sık yeniden düzenleme yapanlar ve sadece seçeneklere sahip olmaktan hoşlananlar için mükemmeldir.

Oval Açılabilir Masa
Oval Açılabilir Masa

Jesper Stahl Ahşap Katlanır Yemek Masası

İsveçli tasarımcı Jesper Ståhl tarafından yaratılan Döner Masa, neredeyse kaybolacak kadar ince katlanan, özellikle nadir bir tasarımdır. Her iki kanat da açıldığında, bu masaya altı veya daha fazla kişi kolayca oturabilir. Ancak her iki yaprak da katlandığında küçük bir raf veya konsol masasından daha fazla yer kaplamaz. Sürekli değişen ihtiyaçları karşılamak için büyüyebilen veya küçülebilen güçlü, çok amaçlı bir tasarımdır.

Orta Yüzyıl Ahşap Yemek Masası Takımı

Yeni ahşap yemek masanızdaki özel kaplamaya uygun ahşap sandalyeler aramaktan korkuyorsanız, tam bir yemek takımına yatırım yapmayı düşünün. Bu muhteşem uyumlu set, baştan sona hafif doğal ceviz kaplamalara sahiptir, dahil edilen dört sandalye, herhangi bir iç paleti düzleştireceğinden emin bir şekilde sakin bir beyazla kaplanmıştır.

Orta Yüzyıl Ahşap Yemek Masası Takımı
Orta Yüzyıl Ahşap Yemek Masası Takımı

Ceviz Kaplamalı Ahşap Yemek Masası Takımı

Koyu ceviz kaplamalar, ikonik yüzyıl ortası modern mobilya tasarımlarından ilham alan silüetleri olan bu kullanışlı 5 parçalı yemek takımını birleştiriyor. Masif kauçuk ağacı, ulaşılabilir bir bütçeyle daha az bakım gerektiren bir yemek çözümü sağlamak için dayanıklı kaplamalarla buluşuyor.Rustik Ahşap Yemek Masası Takımı

Bu karşı yükseklikteki yemek takımı, büyüleyici bir rustik görünüm için geri kazanılmış ahşabın görünümünü taklit eden benzersiz şekilde parçalanmış kaplamalara sahiptir. Her set, depolama açısından zengin bir karşı yükseklikte masa ve dört arkalıksız tabure içerir. Daha küçük bir kat planında bile rahat bir kahvaltı köşesi oluşturmak için kullanın.

Deri Sandalyeli Ahşap Yemek Masası

Bu 7 parçalı yemek takımı, çekici bir suni deri ile kaplanmış altı sandalye, masif ahşaptan yapılmış masa ve koyu eski kahverengi bir yüzeyde pürüzsüz kaplamalar içerir. Bu takım aynı zamanda gri sandalyelerle de mevcuttur.

Yuvarlak Ahşap Yemek Masası Takımı

Hafif ve çağdaş bu yuvarlak yemek masası takımı, hem özel yemek odaları hem de yemekhane mutfakları için konforlu oturma sağlar. Tablo, kullanımlar arasındaki dağınıklığı gidermek için kullanılabilecek açık bir alt raf içerir.

Gri Ahşap Banklı Yemek Masası Takımı

Klasik silüetler, bu ahşap yemek takımına zamansız bir çiftlik evi estetiği kazandırmak için rustik yüzeylerle buluşuyor.

Modern Gri Ahşap Yemek Masası Takımı

Geometrik bir taban, bu yemek takımına her açıdan güzel, çarpıcı ve çağdaş bir görünüm kazandırıyor. Hafifçe eskitilmiş yüzeyler, zarif bir rustik çekicilik katar.

Modern Gri Ahşap Yemek Masası Takımı
Modern Gri Ahşap Yemek Masası Takımı

Masif Ahşap Tezgahlı Yemek Takımı

Çok yönlü Bok masa koleksiyonu, her yemek odası temasına uygun zengin çeşitlilikte kaplama seçenekleriyle şık İskandinav sadeliğini koruyan bir seridir.

Trestle Teak Dış Mekan Yemek Masası

Ahşap yemek masaları sadece iç mekanlar için değildir. Bu güzel sehpa, sert hava koşullarına dayanıklı tik ağacından yapılmıştır ve daha da dayanıklı aşınma için ek hava koşullarına dayanıklılık ile desteklenmiştir.

Trestle Teak Dış Mekan Yemek Masası
Trestle Teak Dış Mekan Yemek Masası

9 Parça Dış Mekan Ahşap Yemek Masası Takımı

Bu muhteşem 9 parçalı dış mekan yemek takımı, bloktaki en iyi barbekülere ev sahipliği yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

9 Parça Kare Dış Mekan Yemek Masası Takımı

Sağlam okaliptüs ağacından hazırlanmış bu büyük kare dış mekan masası, sayısız mevsim eğlence sunar.

9 Parça Kare Dış Mekan Yemek Masası Takımı
9 Parça Kare Dış Mekan Yemek Masası Takımı


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close