Yatak Odası Dekorasyonu

Spor Temalı Yatak OdalarıEv dekorasyonunda görsel olarakda rahatlığı sevenler için sportif temalar ve mobilyalar doğru bir tercihtir. Sportif yaşamı hayatının odak noktası haline getiren bireyler için birbirinden hoş ve spor temalı yatak odalarını sizler için bulduk ve beğeninize sunuyoruz. Özellikle erkek çocuklarınız varsa spor hayatlarında özel bir yere sahip olabilir. Erkek çocuklar sportif öğelere daha düşkündür. Burada onlar için kullanabileceğiniz temalar mevcuttur. Arabalar, müzik aletleri, denizcilik, seyahat yada sportif faaliyetlere yönelik temalar oluşturabilirsiniz. İlgi alanlarını konfor alanlarına taşımak odalarında daha verimli zaman geçirmelerini sağlayacaktır.

Beyzbol ve Davul Bir Arada

Bu yatak odası belli ki sadece sporu değil müziği de seven bir çocuğa ait. Beyzbol seven bir genç için oldukça güzel dekore edilmiş. Çocuklarınız farklı alanlardan hoşlanıyorsa bu tarz bir dekorasyonu size yer tasarrufu sağlarken ikisini de mutlu etmenize olanak sağlar.

Spor Yatak Odası tasarımı
Spor Yatak Odası tasarımı

Bu yatak odasındaki renkler harika bir şekilde seçilmiş. Çizgili yatak ve perde kumaşı etkiyi daha da artırmış. Sportif çocuklar için oldukça hoş bir dekorasyon seçimi.

Beyzbol Teması
Beyzbol Teması

Siyah Beyazın Zarafeti

Siyah beyaz büyük duvar resmi, odada mükemmel görünüyor. Zarif bir şekilde odaya sportif hava katmayı başarıyor.

Yıpranmış Zarafet
Yıpranmış Zarafet

Geleneksel Çocuklar

Rakamları çerçeveleme fikri, bir spor malzemeleri posteri ile birleştiğinde oluşan etki oldukça iyi.  Yandaki boyası dökülen sandalye odada harika görünüyor.Geleneksel Çocuklar
Geleneksel Çocuklar

Sporcu Duvar Çıkartmaları

Spordan ilham alan duvar çıkartmalarına sahip bu tonozlu tavan yatak odası sevilen spor alanına göre tasarlanabilir. İlham alınabilcek bir oda.

Alpharetta Mutfak, Sunroom, Yatak & Banyo Tadilatı
Alpharetta Mutfak, Sunroom, Yatak & Banyo Tadilatı

Sade Ancak Sportif

Spor temalı sade bir yatak odası istiyorsanız bu yatak odası takımı tam size göre. Spor temalı örtüler alın ve çerçeveli bir forma yerleştirin. Böyle bir oda istendiği anda birkaç değişiklik ile farklı temaya dönüştürülebilir.

Spor temalı sade bir yatak odası
Spor temalı sade bir yatak odası

Geleneksel ve Sportif

Top şeklindeki yastıklar, oyuncuların bir silueti ve renkli bir halı, tüm bunlar bu yatak odasının görünümünü tamamlıyor.

Geleneksel Çocuklar San Diego
Geleneksel Çocuklar San Diego

Futbol Odası

Futbol topu sandalyeleri, odadaki iyi bir özelliktir. Perde ve yatak örtüsü ise tamamlayıcı olarak kullanılmıştır.

Futbol Odası
Futbol Odası

Fotoğraf galerimizde daha fazla sportif oda tasarımı görebilirsiniz. Bu tasarımlardan ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close