Ev TekstiliKendin Yap

Kış için Örgü Mobilya Örtüleri 2020

Kış için Yumuşak ve Rahat Örgü Mobilya Örtüleri 2018Kış geldi ve havalar çok soğuk, bu nedenle evinizi ısıtmanız ve soğuk mevsim için daha uygun hale getirmenizi öneririz. Mükemmel bir fikir olan  gösterişli örgü mobilya örtüleri 2020 yılında çok trend. Satın almak yerine size örneklerden ilham alarak onları yapabilirsiniz. Birçok tasarımcı lambadan kanepelere kadar her şeyi örtülü bu tür örgü mobilyalar üretmektedir. Sadece yağmurlu bir günde dışarıdan geldikten sonra örgü mobilya örtüleri olan bir salonda oturduktan sonra ne kadar sıcak ve rahat hissedeceğinizi düşünün.

Örgü Mobilya Örtüleri 2020

Nötr bir renk şeması istiyorsanız, örgü örtüleri beyaz veya gri renklerde yapın. Ruhunuzu rahatlatmak için renkli istiyorsanız, mor, pembe ve mavi renkli ipler seçin ve örün. Çok fazla para harcamak istemiyorsanız, sadece koltuklar ve yataklar için örgü battaniyeler ve örtülerden  hazır bir satın alabilirsiniz . Örgü battaniye modelleri 2020 yılında en uygun fiyatlarda English home, madame coco ve evmanya online sitelerinde satılıyor. İsterseniz bu örneklere bakarak istediğiniz renklerde kendiniz de kolayca örebilirsiniz.Örgü Mobilya Örtüleri 2020
örgü koltuk örtüsü örnekleri 2020

Kış ayında herkes rahat ve sıcak bir şeyler arıyor, hepimizin rahat bir örgü battaniye veya örme bir örtüye ihtiyacımız var. Örme parçalardan ilham alan rahat bir mobilya koleksiyonu bile yaratabilirsiniz ve bu eşyaları örneklerini galerimizde sizinle paylaştık. İlham almak için aşağıdaki galerimizi inceleyin.

Daha Fazla: En Güzel Örneklerle Örgü Battaniye Modelleri 2020

El yapımı mobilya örtüleri, aydınlatma ve aksesuarlar oluşturabilirsiniz.  Geleneksel örgü tekniklerini modern  ve cesur renklerle yada eğlenceli çizgiler kullanarak yapabilirsiniz. Kauçuk, keçe ve ipler ile eşyalarınızı örtmek için alışılmadık iplik ve malzemeler kullanabilirsiniz. Özellikle rahat , geniş boy örgü örtüleri tercih edin.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Kış için Örgü Mobilya Örtüleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close