Kendin Yap

Minyatür DIY Teraryum Modelleri 202015 Tatil bitti ve artık evde yeni diy projeler yapmanın tam zamanı.İlkbahar dönemi el sanatları için harika bir mevsim ama henüz tam zamanı değil , yinede bazen hayatımıza biraz parlak, ferahlatıcı bir yeşillik getirecek bir DIY projesine ihtiyacımız var! DIY Teraryum Modelleri 2020 yeni fikirleri seçtik. Birkaç ay kış devam ediyor, bu nedenle ilkbahara kadar evde kendinizi daha iyi hissetmeniz için güzel yollar arıyorduk. İşte bu yüzden basit teraryumlar yapma fikri ile karşınızdayız! Küçük bir alana bitki süsü eklemek, uzun süreli, düşük bakımlı bir yoldur, özellikle de çevik ev eşyaları içinde minyatür versiyonlar veya teraryumlar yaparsanız harikadır.

Sizde evde kendiniz teraryum yapmakla da ilgileniyorsanız, burada bir çok  farklı stil, ve tür  size yardımcı olacaktır!

Minyatür DIY Teraryum Modelleri 2020

Mevsimlik el sanatları söz konusu olduğunda Teraryumlar ön plana çıkıyor. Sizde sevenlerden ve evde yapmayı isterseniz,  belki de bu küçük terraryumlar, bahar zamanı gelinceye kadar stoklamak isteyeceğiniz bir fikirdir! Temizlenmiş mason kavanozu ve boyalı bir tavşan oyuncağı kullanarak harika teraryum modelleri yapılabilir.Ayrıca Bakınız: Kış için Örgü Mobilya Örtüleri 2020

Teraryum yapma konusunda gerçekten yeni misiniz, bu nedenle bazı kolay DIY teraryum projelerine mi ihtiyacınız var? İşte başlamak için mükemmel bir fikir! Kısa, yuvarlak cam vazoda teraryum nasıl yapılır, bazı çakıl taşları, yosunlar ve süs bitkiler ile tamamlanır.

Dövülmüş malzemelerle ve minyatür bir boyutta şeyler yapmak istediğinizde yeniden yapılandırılmış ampul terrarium fikri denenebilir. İçine koymak için deniz kabukları şirin bir ektir!

Özel teraryumunuz için, minyatür boyutları ve birazcık mutfak gereçlerini dahil etmek ister misiniz ? O zaman belki de boş soya sosu şişesi ile terrarium fikrini denemek en iyisidir ! İçini su ile doldurabilirsiniz, böylece belirli bir bitki çeşidini kullanabilirsiniz veya bunun yerine küçük sulu meyveler veya basit yosunlar ve taşlar gibi öğeleri seçebilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close