Ev Dekorasyonu

Karanlık İç Mekan DekorasyonuKaranlık dekor duyulduğunda kulağa korkutucu yada itici gelebilir. Ancak oldukça ilgi çekici bir dekorasyon ortaya çıkıyor. Karanlık oturma odası dekorunun gölgelerinden yükselen modern siluetler, dekorasyondaki gri ve siyahın karamsar tonlarını yumuşatıyor. Atmosferik aydınlatma, mobilyaların kenarlarını ve oda çevresini içine alıyor ve iç tasarım boyunca gizli detayları ortaya çıkarır. Bu stilde kullanılan kum sarısı vurgular oturma odası yada misafir odasına parlaklık katacaktır. Yakut kırmızısı duvar karoları ve benzersiz bir kırmızı cam küvet, baştan çıkarıcı bir odak noktasını banyoya kaydırarak, kömür rengi duvar dekoru ve gri banyo armatürlerinin zeminini canlı bir şekilde canlandıracaktır. Karanlık ve kaprisli iç mekan dekorasyonu için örnek fotoğraflarımıza göz atabilirsiniz.

Modern Mobilyalar

Modern mobilya şekilleri, siyah ve gri oturma odası dekorunun gölgelerinden ortaya çıkıyor. Geniş bir pencereden gelen ışık ve zarif, atmosferik aydınlatma düzeni ile yumuşak bir ışık elde edilmiş.

Karanlık ve Kaprisli İç Mekan
Karanlık ve Kaprisli İç Mekan

Işıklandırma

LED ışıklar ile çevrilen tv ünitesi sadeliğini bir kenara bırakmış ve vurgulanmış. Aydınlatma düzeni olmadan, karanlık TV duvarı gölgede kalır ve görünmez. Sehpanın çevresini düzgün bir şekilde çevirmek için L şeklindeki bölmeli köşe takımı kullanmak istenen rahatlığı sağlamış. Yumuşak gri bir atma, koyu renk mobilya döşemesini biraz daha açık bir gölgeyle kırar.

Gri Oturma Köşesi
Gri Oturma Köşesi

Karanlık Yemek Alanı Dekorasyonu

Yemek alanı, oturma odasındaki kanepenin hemen arkasında yer alıyor. Geniş bir pencereden bütün ışığını alıyor ve doğal bir ortam oluşmasına katkı sağlıyor. Koyu renkte yemek masasını modern görünümlü ve açık renkli sandalyeler çeviriyor. Duvardaki tablo farklı formu ile oldukça dikkat çekici olmuş.Modern Karanlık Yemek Odası
Modern Karanlık Yemek Odası

Karanlık Mutfak Dekorasyonu

Mutfakta koyu gri mutfak dolapları ve siyah ankastre ile siyah ve gri renk düzeni sağlam bir şekilde kullanılmaya devam edilmiş. Açık mutfak rafları, soğuk beyaz LED ışığın parlak vuruşlarıyla kasvetten parlak bir şekilde sıyrılarak, vurgulanmış. Asma lamba aşağı doğru sarkıtılarak tabureler ve yemek masasını aydınlatması sağlanmış.

Gri Mutfak Dekorasyonu
Gri Mutfak Dekorasyonu

Karanlık Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odasını koyu griden saf beyaza uzanan bir renk paleti şeklinde dekore edebilirsiniz. Huzurlu bir denge sağlayabilirsiniz. Büyük penceler ile ortama gerekli ışığı sağlarken güzel bir görünüm yakalarsınız. Eşleşen koyu gri yatak odası halısının üzerine gri döşemeleri olan bir yatak yerleştirerek bütünlük sağlayabilirsiniz. Nevresimleri ise beyaz tercih ederek ortamı tazeleyebilirsiniz.

Karanlık Yatak Odası Dekorasyonu
Karanlık Yatak Odası Dekorasyonu

Fotoğraf galerimizden diğer mekanların nasıl dekore edildiğini görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close