AksesuarEv Dekorasyonu

Fransız Yastık ModelleriYastıklar ev dekorasyonunda ve günlük hayatımızda sık kullandığımız öğelerdir. Uyurken, otururken neredeyse hergün ve her saat kullandığımız yastıklar, dekoratif olarak oldukça işlevseldir. Evinizin dekorasyonunda uyumlu ve odak noktası haline getirebileceğiniz yastıkları, Fransız yastık modellerinden seçmek ister misiniz?

Makalemizde sizlere Fransız yastık modellerinden örnekler vereceğiz. Böylece bu farklı yastıkları görerek salonunuz, yatak odanız yada çocuk odanız için farklı seçimler yapabilirsiniz.

Doğal ve Sağlıklı Malzemeden, Konforlu Yastıklar

Pamuk ve ketenden yapılan Fransız kırlentleri doğal ve sağlıklıdır. Doğal malzemelerden yapıldığı için kendine has bir görüntüsü vardır. Yapımında tafting, dantel, fırfır gibi detaylar kullanılarak tasarlanan yastık yüzleri kullanılır. Daha feminen görüntüsü ile oldukça hoşunuza gidecek dekoratif unsurlardır. Bunların dışında vintage baskılar, yazılar, şemsiye deseni gibi desenler yaygındır. Fransız kır yastıkları evinize doğallık ve konforu beraberinde getirecektir.

Doğal ve Sağlıklı Malzemeden, Konforlu Yastıklar
Doğal ve Sağlıklı Malzemeden, Konforlu Yastıklar

Evinizde Fransız Kır Esintisi

Fransız kır evlerinin cazibesini bu yastıklar ile yakalayabilirsiniz. Evinizde kullanabileceğiniz yazılı yastıklar ile oldukça farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Geçmişin cazibesini günümüze bu şekilde taşımak mümkündür. Doğal ve havalı görünümü ile kendinizi daha konforlu ve huzurlu bir ortamda hissedebilirsiniz. Bu yastıkları istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Bahçe koltuklarında, balkonda, okuma köşenizde yada mutfağınızda güzel anlarınızı Fransız kır evi havası ile yaşayabilirsiniz.Evinizde Fransız Kır Esintisi
Evinizde Fransız Kır Esintisi

Fransız Danteli İle Süslenmiş Yastıklar.

Fransız dantelini duymayan yoktur. Bu güzel dantel desenlerinde romantik bir hava vardır. Yatak odanızda harika bir romantizm havası estirebilirsiniz. İstediğinize göre salonunuzda da kullanmanız mümkündür. Oldukça şık bir Fransız esintisi olacaktır. Bayanlar arasında özellikle gelinlikte tercih edilen bu güzel güpürler ile yastıklarınızı süsleyebilirsiniz.

Dantelli Fransız yastık modeli
Dantelli Fransız yastık modeli

Fotoğraf galerimize göz atarak, bu harika yastıklardan ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close