Ev Dekorasyonu

Doğanın Rengini Eve Taşıyın : Toprak TonlarıEv dekorasyonunda doğal renklere yer vermek, bizim için dinlendirici olmaktadır. Toprak tonları dingin ve huzurlu duruşuyla aradığımız huzur ortamını bizlere sağlayabilir. Bej, kahverengi, yanık kereste, terracotta gibi toprak tonları, evlerini dekore eden kişiler arasında tercih edilen renkler olmaya devam etmektedir. Sizler için toprak tonlarıyla dekore edilmiş örnekler bularak, fikir sahibi olmanız için yardımcı olmaya çalışacağız.

Terra Cotta ile Daha Sıcak Ortamlar.

Toprak tonları genel itibariyle sıcak bir görüntü sağlar, ancak aralarında en sıcak ortamı yakalayabileceğiniz ton terracotta’dır. Özellikle son dönemlerde trend olan bu ton ile aradığınız sıcacık ortamı kolayca oluşturabilirsiniz. Estetik ve her zamana uyum sağlayacak bir tondur. Bu rengi duvarlarınızda ve mobilyalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Terracotta diğer adıyla pişmiş toprak anlamına gelir. Kahverengi ve kızıl arası olan bu tonu kullandığınız alanlar evinizin can alıcı noktası olacak. Evinizin tarzına göre bu rengi duvarınızını bazı alanlarında kullanabilirsiniz. İsteğinize göre aksesuar olarak da tercih edebilirsiniz. Kullandığınız alanı daha gösterişli ve çekici hale getirecektir.

Terra Cotta ile Daha Sıcak Ortamlar
Terra Cotta ile Daha Sıcak Ortamlar

Toprak Tonları İle İlintili Renkleri Mutlaka Kullanın.

Toprak tonlarında tercih ettiğiniz dekorasyonunuzu, bu tonlar ile ilişkisi olan renkler ile birlikte kullanabilirsiniz. Yosun yeşili, hardal sarısı, çikolata kahve tonları uyumlu kombinler yapmanızı sağlayacaktır. Evinizin içinde ufak çaplı doğal ortamlar oluşturabilirsiniz. Doğayı evinizin içine taşımak için bu önerilerimizi dikkate almanız evinizin istediğiniz gibi olmasını sağlayacaktır. Toprak tonlarının birçok renkle uyumluluğu sayesinde attığınız her adımda mekanınızın daha hareketli olduğunu göreceksiniz.Toprak Tonları İle İlintili Renkleri Mutlaka Kullanın
Toprak Tonları İle İlintili Renkleri Mutlaka Kullanın

Daha Yumuşak Toprak Tonlarını Deneyin.

Sert tonlardan hoşlanmayanlardansanız ve evinizde daha yumuşak bir hava yakalamak istiyorsanız, daha açık ve yumuşak toprak tonlarını deneyebilirsiniz. Daha açık tonda seçtiğiniz duvar rengini doğal malzemeler ile destekleyerek iç mekanınızdaki etkiyi daha huzurlu bir havaya bürüyebilirsiniz. Ahşap, hasır ve hazeran gibi malzemeler bu etkiyi bulmanızda size yardımcı olacaktır. Daha modern bir tarzınız varsa metal yada cam malzemelerden faydalanarak tarzınızı bu güzel renk tonu ile bütünleştirebilirsiniz.

Minimal Toprak Tonları
Minimal Toprak Tonları

Aksesuarlarda Toprak Tonları Kullanın.

Açık tonlarda yaptığınız ev dekorasyonunuzu toprak tonlarında çekici aksesuarlar ile kombinleyebilirsiniz. Böylece bir çok renk ile uyum sağlayan bu aksesuarlar aradığınız ortamı oluşturmanızı sağlayacaktır. Hatta bu aksesuarları toprak ile yapılanlardan tercih edebilirsiniz.

Toprak aksesuarlar
Toprak aksesuarlar

Galerimizden sizin için topladığımız dekorasyon modellerine bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close