Ofis Dekorasyonu

Birbirinden Farklı Çalışma Odası FikirleriBirbirinden farklı çalışma odası fikirlerini sizler için toparladık. Aralarında mutlaka size hitap eden harika bir ilham kaynağı bulacağınıza eminiz.

Odak Noktası Bulun

Günün sonunda, ders çalışmak veya çalışmak için ayrılmış bir alana sahip olmak, söz konusu alanın ne kadar süslü veya büyük olduğundan çok daha önemlidir. Küçük alanlarda büyük şeylerin olabileceğine inandırmaya mı ihtiyacınız var? Bu sevimli köşeyi kanıt olarak alın. Tasarımcı Tariq Dixon, dairesinin kullanılmayan küçücük bir köşesini e-posta yanıtları yazmak ve ilham toplamak için ilham verici bir yere dönüştürdü.

Odak Noktası Bulun
Odak Noktası Bulun

Rahatlığa Gömülün

Tasarımcı Shavonda Gardner’ın Sacramento’daki evinde, davetkar bir vintage Eames sandalyesi, yoldan geçenleri bir süre durup çalışmaya (veya okumaya veya kaydırmaya) çağırmak için gereken tek şey. Alanın geri kalanını görkemli vintage şezlonga karşı ayakta tutmak için Gardner, mürekkep rengi bir renk tonuna ve kişiselleştirilmiş aksesuarlara güvendi. Ortaya harika bir tasarım çıktı. Bu çalışma odasında çalışmak farklı bir deneyim olacaktır.

Rahatlığa Gömülün
Rahatlığa Gömülün

Yatak Odasında Kitap Okuyun

Gençlere oluşturulacak bir çalışma alanı için yatak odalarından daha iyi bir yer yoktur – dürüst olalım, zaten sadece orada olmak isterler. Onlara odalarında uygun bir alan oluşturabilirsiniz. Ömür boyu kullanılabilecek tarzda yatak odası çalışma alanı.

Yatak Odasında Kitap Okuyun
Yatak Odasında Kitap Okuyun

Tutarlı Olun

Kylee Sshintaffer tarafından tasarlanan bu Montana aile kabininde, geniş banklar ve aydınlatma, bu bonus odayı sıkı sıkıya bağlanıp ders çalışmak için mükemmel bir yer haline getiriyor. Sıkı renk şeması, evin geri kalanına tam olarak uymasını sağlıyor.Tutarlı Olun
Tutarlı Olun

İki Kişilik Çalışma Alanı

Tasarımcı Byron Risdon, küçük bir Washington D.C. dairesinde bir WFH alanı oymakla görevlendirildiğinde, alan beklenmedik bir yere döndü: yemek odası masası. Tasarımcı, yüzen raflar kurarak ve geniş bir yemek masası seçerek öğretmen müşterisine ders verebileceği ve daha sonra arkadaşlarıyla sohbet edebileceği bir alan oluşturdu.

İki Kişilik Çalışma Alanı
İki Kişilik Çalışma Alanı

İşbirliğinin Yolunu Açın

Ne derler bilirsin, iki kafa birden iyidir. İşbirliğini sessizliğe tercih ediyorsanız (veya sadece sinir bozucu grup projesinde çalışmak için bir yere ihtiyacınız varsa), takım olarak çalışmanıza izin verecek bir çalışma alanı düzenlemeyi düşünün.

İşbirliğinin Yolunu Açın 
İşbirliğinin Yolunu Açın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close