Aydınlatma

Oturma Odası İçin Nasıl Avize Seçilir?Eviniz sığınağınızdır, ancak aydınlatmanız rahat ve yaşam düzenlemelerinize uygun olsa da, tarzınızı tanımlayan etkileyici parçalarla konukları şaşırtmamanız için hiçbir neden yok. Oturma odası, fuaye ve giriş yolu, tasarım becerilerinizi geliştirmek ve evinize unutulmaz bir avantaj sağlayacak çarpıcı avize armatürleri asmak için harika odalardır.

Oturma Odası İçin Nasıl Avize Seçilir?

Oturma odası aydınlatma fikirleri üzerinde beyin fırtınası yaparken, bir oturma odası avizesinin dramasını ve stilini indirmeyin. Oturma odanız, muhtemelen evinizin en çok yönlü ve en sık kullanılan odasıdır; Bu odanın yüksek trafiği ve esnekliği, onu gösterişli bir avizeyi sergilemek için harika bir yer haline getiriyor. Bu dramatik armatürler görülmek içindir ve oturma odasına asmak, bu armatüre hak ettiği görünürlüğü verir.

İstediğiniz Tarzda Bir Avize Bulun

Mükemmel avize arayışınızı daraltırken, oturma odanızın genel stilini ve havasını düşünün. Şık, modern görünüm için krom, cilalı nikel ve siyah avizeler gibi metalik yüzeylere sahip minimalist armatürler seçin. Gelenekçilik ve cazibe hızınız daha fazlaysa, ışıltılı bir kristal avize olmadan görünümünüz tamamlanmış sayılmaz. Kıyı ve boho esintili dekor, dalgaların karaya attığı odun ve rattan gibi doğal malzemelerle güzel bir şekilde vurgulanmıştır. Tasarım estetiğiniz ne olursa olsun, kendi benzersiz görünümünüze uygun veya kontrast oluşturacak bir avize bulabilirsiniz.İstediğiniz Tarzda Bir Avize Bulun
İstediğiniz Tarzda Bir Avize Bulun

Avizeyi Doğru Ölçüde Seçin

Gösterişli avizeler onları geniş oturma odaları veya resmi oturma odaları için daha belirgin bir seçim haline getirirken, küçük salonlara büyük bir stil kazandırmak için çok sayıda avize mevcuttur. Oturma odanız için tam olarak hangi boyutta avizeye ihtiyacınız olduğunu belirlemek için odanın uzunluğunu ve genişliğini birlikte ekleyin – inç cinsinden cevap, uygun boyutta bir avizenin uygun çapıdır. (Yani odanız 15’x15′ ise, 30” çapında veya genişliğinde bir avize arayın.) Küçük odalar için, tümü geleneksel avize silüetlerinden daha küçük olma eğiliminde olan mini avizeler, fenerler ve davul avizeler arayın. ve güncellenmiş ve çağdaş odalara harika eklemeler yapın.

Göz alıcı küçük bir oturma odası için Altın Yaprak ve Kristal Mini Avize
Göz alıcı küçük bir oturma odası için Altın Yaprak ve Kristal Mini Avize


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close