Ev Dekorasyonu

Pürüzsüz ve Sıcak İç Mekan Tasarımı

Beyaz ve Kremin Düş YolculuğuZamansız çekicilikleri için takdir edilen, pürüzsüz krem ​​ve sıcak beyaz ev iç mekan tasarımları, zarafet ve lüks bir tarz olarak karşımıza çıkıyor. Krem, sıcak beyaz ve bejden oluşan yumuşak bir kaplama, zarif, karmaşık tasarımların büyüleyici bir şekilde ön plana çıkmasını sağlar. Açık ton duvarlar, duvar panelleri, taç kalıplama, merkezi tavan gülleri veya mimari kemerler kullanarak temiz bir estetik oluşturulabilir. İlginç siluetlere sahip uyumlu soluk mobilyalar, renkli etkinin önüne geçebilir. Makalemizde biri neoklasik bir yaklaşıma sahip, diğeri ise şık ve modern bir dekorasyona sahip olan iki şık, kremsi beyaz iç mekana göz atacağız.

Geniş Kilim

Geniş bir kilim kullanarak lambri kaplamalar ve kremsi duvarları tamamlayabilirsiniz. Üstelik tavan ile birlikte tamamen birbiri ile uyumlu kesintisiz bir tamamlama söz konusudur. Krem rengi püsküllü modern bir kanepe tasarımı, renk uyumlu zemini ile yumuşak bir şekilde birleşirken, siyah vurgulu bir sandalye kullanarak ortamda odak noktası haline getirilebilir.

Geniş Kilim
Geniş Kilim

Mermer Kahve Sehpası

Beyaz mermer sehpalar, aydınlık oturma odasının ortasındaki çarpıcı koyu damarlarla doğal desenli bir etki yaratıyor.

Mermer Sehpa
Mermer Sehpa

Mermerdeki koyu damar, zarif bir kemer içinde görüntülenen oturma odasındaki büyük siyah TV ekranıyla bağlantı kuruyor. Siyah beyaz zebra desenli şezlong, zarif salon mobilyası düzenlemesine karakteristik bir dokunuş katıyor.

İç mekan kemerleri
İç mekan kemerleri

Kanepenin yanındaki kıvrımlı yan sehpa, duvar kaplaması içindeki girintili kemeri tamamlıyor.

Geniş Bir Mutfak Alanı ve Yemek Adası

Salona eklenmiş olan geniş mutfak alanı, yemek adası ile harika bir görünüm kazanıyor. Beyaz mermer mutfak tezgahı, adanın hazırlık bölümünü taçlandırırken, yemek masası kısmı masif ahşap malzemeden oluşuyor. Ada aydınlatması, hafif bir estetiğe sahip şık beyaz bir sarkıt olarak seçilerek alanın hem zarif hem gösterişli olması sağlanıyor.Yemek Adası
Yemek Adası

Modern Duvar Apliği

Modern bir duvar apliği ile yemek adasının arkasındaki kremsi beyaz duvarı sade siyah bir çerçeveyle noktalayabilirsiniz.

Modern Duvar Apliği
Modern Duvar Apliği

Neo Klasik Yatak Odası

Neo-klasik yatak odasının içinde modern mobilyalar, klasik panel kalıplama ve karmaşık tavan detaylarını görebilirsiniz. Hepsi birbirini dengeliyor. Romantik bir havayla pencerelerde beyaz tüller dalgalanıyor. Döşemeli yatak, iki zıt komodin tasarımı için yastıklı bir arka plan olarak görev görüyor. Şık beyaz mermer panel, yatağın arkasına lüks bir katman ekliyor. Destek minderlerinden şekillendirilmiş benzersiz bir yatak ucu oturma alanı, zarif bir desene sahip krem ​​rengi yatak odası halısı ile mükemmel görünüyor.

Neo Klasik Yatak Odası
Neo Klasik Yatak Odası

Mermer Raflı Giyinme Odası

Ebeveyn yatak odası, özel yapım gardıroplar ve mermer raflarla kaplı özel bir giyinme odasına sahiptir. Yerleşik bir makyaj masası, dar odanın başındaki pencerenin önüne yerleştirilerek harika ve kullanışlı bir alan oluşturulabilir.

Mermer raflı giyinme odası
Mermer raflı giyinme odası

Fotoğraf galerimizden daha fazla ayrıntı görebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close