Ev Dekorasyonu

Oturma Odanızı Modernleştirin: En İyi Modüler KanepelerModüler kanepelerin ne kadar kişiselleştirilebilir olduğundan bahsettiğimizi hatırlıyor musunuz? Her büyüklükteki odaya sığabilme yetenekleri kesinlikle en büyük satış noktalarından biridir, çünkü fazladan bir kanepe eklemek isterseniz 2 kişilik bir kanepeden köşe kanepeye oldukça hızlı bir şekilde geçebilirsiniz (bu bunu nasıl söylerdin?) sahip olduğun şeye. Tasarımları, küçük veya büyük bir alan için hem işlevsel hem de şık bir kanepeden beklediğiniz her şeyi kapsar.

Modüler kanepelerin popülaritesindeki artışı ve mevcut stil çeşitliliğini gördükten sonra, daha yumuşak kenarlı bir kanepe arayan evler için en iyi kanepeleri paylaşacağımızı düşündük. Hafta sonu planlarınız ve yoğun bir ev halkıyla birlikte gel-git yapabilecek bir şey. Her evde işe yarayacak çarpıcı kanepe yelpazesine sahip en iyi markalardan bahsedelim – çağdaş, yüzyılın ortası modern, vintage, aklınıza ne gelirse.

Oturma Odanızı Modernleştirin: En İyi Modüler Kanepeler
Oturma Odanızı Modernleştirin: En İyi Modüler Kanepeler

Bu, Londra’daki modern bir evde bulunan beyaz, modern modüler bir kanepedir. Makalemizin devamında sizlere yabancı bazı markalardan bahsedeceğiz. Ne tarz mobilyalar bulabileceğinizi ve nasıl ürünlere sahip olduğunu anlatacağımızı markaları tercih edebilirsiniz. Eğer Türkiye’de bulunan markaları düşünmüyorsanız ve çizginin dışına çıkmak istiyorsanız bu önerileri dikkate alabilir ve eviniz için harika seçimler yapabilirsiniz. Aralarından birisi mutlaka size ilham olacaktır.

1) John Lewis

Yüksek kalitesi ve genel olarak hoş tasarımıyla ana caddedeki en güvenilir markalardan biri olan John Lewis, yeterince geniş bir mobilya yelpazesi sunma konusunda bir geçmişe sahiptir; bu, belirli bir tarz arayan herkesin aradığını bulabileceği anlamına gelir aynı zamanda her şeyden bunalmayacak kadar küçük. Deriden kadife modüler kanepelere, modernden vintage’a, parlak renklerden yumuşak tonlara kadar John Lewis’in gözlerinizi kamaştıracak çarpıcı bir modüler kanepe koleksiyonu var.

2) Conran Mağazası

Bir kanepe satın almak büyük bir yatırımdır, özellikle de uzun süre dayanacak ve yeni bir eve taşınmaya karar verdiğinizde sizinle birlikte taşınacak bir kanepe arıyorsanız. Bu nedenle modüler kanepeler ayrı parçalardan oluştuğu için birinden diğerine geçmek için idealdir. Conran Shop’ta daha pahalı olan ancak kaçınılmaz olarak uzun süre sizinle kalacak olan küçük bir modüler kanepe yelpazesi vardır. Kendi ürün yelpazesinin yanı sıra HAY, GUBI, Knoll ve daha pek çok markanın ürünlerini de barındırıyorlar; bunların hepsi modüler olma konusunda kendi yaklaşımlarına sahip, yani her stil için bir şeyler var.eviniz için kanepe modeli
eviniz için kanepe modeli

3) Nest

Alvar Aalto’dan Eero Saarinen’e kadar İskandinav mobilyalarının ve ünlü mobilya tasarımcılarının en iyilerini stoklamasıyla tanınan Nest, şık, temiz ve zahmetsizce modern olan çarpıcı bir koleksiyona sahip. İç mekanlara yaklaşımları, evinizi döşemek istediğinizde bulunması zor bir ürün yelpazesi sağlar. Modüler bir kanepe aradığınız için Nest, umduğunuz tüm özellikleri karşılayan bir ürün yelpazesi sunmuştur: seçenekler, konfor ve stil.

4) Loaf

Ne istediğiniz (bir marka veya stil) hakkında zaten bir fikriniz yoksa, bazen bir kanepe uzmanına gitmek, fikirlerinizi harekete geçirmek veya hayallerinizdeki modüler kanepeyi tasarlamak için ideal yerdir. Loaf, modüler bir kanepe tasarlarken tüm seçenekleri düşünmüş; İster köşe kanepe, ister 3 kişilik, ister şezlonglu bir kanepe arıyor olun, dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

5) Made

Tüm mobilya alışverişlerinde olduğu gibi güvenebileceğiniz ve evinizi kendinize ait hale getirebilmeniz için yeterli seçeneğe sahip bir marka bulabilmek istersiniz. MADE, ev eşyası ve mobilyayı her zaman doğru şekilde kullanan az sayıdaki markadan biri haline geldi. Modüler seri stil, renk ve kumaş açısından birçok seçenek içerir. Ne aşk değil?

Sizlere sunduğumuz bu markaları detaylı olarak inceleyerek ürün yelpazeleri hakkında detaylı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Eviniz için aradığınız çizgiye mutlaka birisi sahiptir. Yabancı markalardan oluşan bu öneriler sizin insanların arasında farklı bir stile sahip olmanızı sağlayacaktır. Oturma odanız yada salonunuz bu modüler mobilyalar ile daha kullanışlı ve konforlu hale gelebilir. Tek yapmanız gereken tarzınızı bulup seçmek ve almak. Size sunduğumuz fotoğraflar dışında markaların internet sitelerinde bulunan fotoğraflardan da faydalabilirsiniz. Günümüzde artık bulunulan çevre ile sınırlı halde değiliz. Bir çok kolaylık ve geniş ürün seçeneği bulunmaktadır. Böylece herkes kendi stilini bulup farklı olabilmektedir.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close