Kendin Yap

Mobilya Yenileme : Boyama, Cilalama, DönüştürmeEvinizde bulunan mobilyalardan zaman zaman sıkılabilirsiniz. Ya da bu mobilyalar kullanımdan dolayı aşındığı için hoş olmayan görüntüler ortaya çıkabilir. Eşyalarınızda meydana gelen bu sorunları, yeni eşya almadan daha az masraf yaparak yenileyerek, evinizin dekorasyonu değiştirebilirsiniz. Boyama, kaplama ve cilalama gibi basit işlemler ile harika bir ev dekorasyonuna imza atabilirsiniz. Üstelik oldukça uygun bir bütçe ile harika bir iş çıkarmış olursunuz.

Sehpa ve Masalarınızı Yenileyin.

Sehpalar ve masalar hemen hemen her evde sık kullanılan eşyalar arasındadır. Bu yüzden sık aşınarak zarar görebiliyorlar. Özellikle yemek masaları ders ve iş amaçlı çalışma masası, yemek masası ve aktivite masası olarak kullanılıyorsa bu aşınma ve yıpranma daha fazla olabiliyor. Var olan masanız için farklı fonksiyonlar ekleyerek yada renginde değişiklik yaparak yenileme yapabilirsiniz.

Sehpa Cilalama
Sehpa Cilalama

Dolaplarınızı ve Şifonyerlerinizi Yenileyin.

Eski model dolaplarınızı daha güzel renkler ile boyayarak değerlendirebilirsiniz. Elinizde sağlam ama renginden sıkıldığınız bir dolabınız varsa, pastel tonlarında yada daha canlı renkler ile boyayarak harika bir sonuç elde edebilirsiniz. Odanızın olmasını istediğiniz stiline göre bir renk ve boya seçerek boyadıktan sonra tercihinize göre kulplarını da değiştirebilirsiniz. Yenilenmiş dolabınız ile evinizin havası mutlaka değişecektir.Dolaplarınızı Yenileyin
Dolaplarınızı Yenileyin

Koltuklarınızı Kullanışlı Hale Getirin ve Yenileyin.

Yıllardır kulandığınız sandalyeleriniz yada koltuklarınız aşındıysa üzülmeyin. Koltuklarınızı yeni bir kaplama ile kaplayıp varsa ahşap kısımlarını cilalayabilirsiniz. Böylece yenilenmiş ve daha ferah bir salona sahip olabilirsiniz. Sandalyeleriniz için ise bambaşka bir fikrimiz var. Ahşap sandalyelerinizi dönüştürerek harika bir ahşap koltuk elde edebilirsiniz. İstediğiniz renge boyadıktan sonra ister bahçenizde, ister balkonunuzda, yada oturma odanızda kullanabilirsiniz. Evinizin her köşesine yakışacak bir güzellik ortaya çıkacaktır. Ayrıca bu yenilenme size de iyi gelecektir.

Koltuk Yenileme
Koltuk Yenileme

Fotoğraf galerimize göz atarak mobilya yenileme fikirlerimize göz atabilirsiniz. Sizlere ilham olacak fikirler var.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close