Ev Dekorasyonu

En İyi Ev Dekorasyonu Trendleri 2020Yılın en güzel zamanı geldi: Güneşin her gün olduğu zaman, çiçekler çiçeklenmeye ve kuşlar şarkı söylemeye başladı. İlkbahar geldi ve onunla birlikte, mevsimdeki yeni trendleri özellikle Pinterest’te kontrol ediyoruz . Bugün, bulduğumuz en mükemmel Ev dekorasyonu trendleri 2020 fikirlerini size göstereceğiz ve ev dekorunuzdaki tüm farkları yaratacağız .

En İyi Ev Dekorasyonu Trendleri 2020

GEOMETRİK ŞEKİLLER

Eşsiz bir çok tasarımda geometrik şekilleri 2020 ‘da görüyoruz. Örneğin aşağıdaki sehpa modeli. Kireçtaşı ile yapıldı,  Soğuk iklimlerde donma ve çözülme sonucu da oluşabilir.Bu geometrik tasarım lüks sehpa bu şekilde ortaya çıktı.   Cilalı dore rengi metal detaylar ve yansıtılmış kenarlar, bu lüks tasarım sanatını sıcak bir güzellik ile sunuyor atfediyor. En lüks iç tasarımlar için kesinlikle bir ifade parçası.

2020 ev dekorasyonu trendleri
2020 ev dekorasyonu trendleri

DONDURMA RENKLERİ

Tatlı dondurma renkleri 2020 yıllarında hem iç hem de modada büyük bir trend olacak. Bu güzel renkleri tek bir duvara veya tek bir yerde kullanın ve pastel tonlu vazolar, yemek sandalyeleri ve sofra takımları ile uyum sağlayın.

ev dekorasyonu trendleri 2020
ev dekorasyonu trendleri 2020

YEŞİL BİTKİLER VE ÇİÇEKLER

Artan sağlık yararları ile birlikte bazı yeşil bitki ve çiçekler evimiz için hızla satın alınması gereken bir şey haline geliyor. Ve daha çok merrier görünüyor, bu yüzden  bahçe pazarına inin ve bazı çarpıcı bitkilere yatırım yapın.

yeşil bitkiler ile ev dekorasyonu
yeşil bitkiler ile ev dekorasyonu

GOLD RENGİ DEKOR

Hem hayal gücünün hem de güçlü tasarım becerilerinin gösterimi, sıra dışı işçiliği birleştiren gold rengi mobilya ve ev aksesuarları herhangi bir odada veya ortamda öne çıkan olağanüstü bir parçalardır. Farklı şekli ve altın tonları olsa da, önde gelen bir bakış açısı ifade ederler.

gold rengi aksesuarlar ve eşyalar
gold rengi aksesuarlar ve eşyalar

INDIGO MAVİLER

Pastel tonlarına karşı bir panzehir olarak, başka bir renk trendi indigo maviler . Bu renklerden birine bir bütün odayı boyamak ezici gibi gözüküyorsa, vazolar ve çiçeklerle yerine kolayca erişebilirsiniz. Stilleri karıştırıp farklı şekiller seçin,  burada görüldüğü gibi  renkli cam ve diğerle kabartmalı taş eşyalar. İlginç bir ekran oluşturmak için yükseklik ve genişlikleri değiştirin.indigo mavi ev dekorasyonu trendleri 2020
indigo mavi ev dekorasyonu trendleri 2020

OMBRE

‘Gölge’ anlamına gelen ombre bu mevsimde, kumaştan minderlere, kilimlerden yataklara ve abajurlar, sanat eserleri ve mobilyalar üzerinde suluboya tarzında birçok farklı şekilde ombre göreceksiniz.

ombre ev dekorasyonu 2020
ombre ev dekorasyonu 2020

TROPİKAL BASKILAR

Bu mutlu trendin anahtarı altın ile işlenmiş zeki parlak detaylar. Hem içeride hem dışarıda dekor için harika bir şekilde kullanılır.

ev dekorasyonu trendleri tropikal baskılar
ev dekorasyonu trendleri tropikal baskılar

KOYU RENKLER

Koyu renkli tonlar bu sezon bize gelen en güçlü trendlerden biri. 2020 Mobilya koleksiyonlarında, herhangi bir yaşam alanını dönüştüren ve kişisel bir stili yansıtan çeşitli güçlü renklere yoğun bir şekilde odaklandı.

ev dekorasyonu trendleri 2020
ev dekorasyonu trendleri 2020

IŞILTILI HALILAR

Halılar için yeni bir konsept – ışıltı! İlkbahar ve yaz için mükemmel olan bu yeni halı modelleri, ışığı yakalayan ve parlak duvar kağıtları ve dekoratif boya efektleri ile harika şekilde yanardöner bir görünüme sahiptir.

yanar döner halı modelleri 2020
yanar döner halı modelleri 2020

EV SÜSLEMELERİ

Makroma, saçak, püsküllü ve tüyler,2020 ev dekorasyonu trendlerinde başrolde. Yastıklar, duvar asmaları, örtüler, kilimler ve aksesuarlar üzerinde sıkça göreceksiniz. Bu trend, her odaya harika bir el yapımı kalite sunuyor.Koltukta güzel dokunuşlu yastıklar ve yatakta püsküller bulunan görkemli bir örtü ve ilgi çekmek için bir duvar örtüsü olabilir.

2020 ev dekorasyonu trendleri 2
2020 ev dekorasyonu trendleri 2


Kelimeler

1 thought on “En İyi Ev Dekorasyonu Trendleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close