Kendin Yap

Daldan Takı Askısı Yapımı

Olduğu alana hoş bir görünüm verecek bu takı askısı yapımı oldukça kolay. Takılarınızı düzenleyen, estetik açıdan daha zarif görünen bu takı askısını yaratmak için sizde işlevselliği ve şıklığı birleştirin.Ayrıca daldan yapılan takı askıları duvara eklenen bir aksesuar olarak, tek başına bir duvar sanatı parçası olarak da hizmet edebilir.

Takı Askısı Yapımı

Bu basit proje, evinizde istediğiniz alana yapmak için oldukça kolay ve maliyet açısından da oldukça ucuzdur. Ormanda güzel yürüyüşlerin keyfini çıkarın ve sağlam bir ağaç dalı bulun ve sonra yaratıcı çabalarınızı birleştirin!

Gerekli Olan Malzemeler:

  • Dal
  • Zımpara kağıdı
  • Sprey boya
  • Matkap
  • Vidalar

1.Takılarınızı takmak için dalınızı bulun (arka bahçenizden bulabilirsiniz, ancak aradığınızı bulamazsanız, mutlaka düşen birçok dal olacak ağaçlık yerlere veya dağlık alanlara bakmayı deneyin). Tabanda daha kalın fakat bir çok dal uzantıları olan bir dal seçmeye çalışın.

2. Daldaki daha küçük çubukları kaldırarak temizleyin. Gerekirse alt kısımdaki fazlalıkları da kesin ve uygun olduğunda zımparalayın.

3. Dalınızı hazırlandıktan sonra, duvara yapacağınız yerlerde ön delme işleminizi yapmak için ince matkap ucunu kullanın. Özellikle küçük çaplı bir dal kullanıyorsanız, bu bir zorunluluktur! Bunda başarısız olursanız, muhtemelen dalınızı duvara vidalandığınızda bölünecektir.

4. Arzu ettiğiniz renkte kullanacağınız vidaları ve dalın her tarafına sprey boyanızı püskürtün.

5. Son olarak duvarınızda dalınız için bir yer bulun ve önceden açılmış deliklerin üzerine matkabı yerleştirip vidalayın.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close