Genel

Uygun Fiyata İç Mekan YenilemeNoel sonrası dönem her zaman kasvetli görünür, özellikle de Noel ağacının kaldırılmasının acı verici bir boşluk bıraktığı ve peri ışıklarının pırıltısı olmadan her şeyin – eh – sıkıcı göründüğü evlerimizde.  Bu dönemlerde iç mekan yenileme fikri bir anda aklınızı çelebilir. Bunu en uygun fiyata yapmak için neler yapabileceğinizi ve daha önce uygulanan fikirleri sizlerle paylaşacağız.

Her Şeyi Yüzeyden Çıkarın.

Brandon Schubert’e göre ilk şey, her yüzeyden her şeyi çıkarmak. “Raflar ve masaların kendi ataletleri vardır ve yıllar içinde hiçbir şeyin değişmemesi çok kolaydır,” diye belirtiyor. “Ardından boş bir sayfa ile baştan başlayabilir ve her şeyi en iyi göründüğünü düşündüğünüz yere yerleştirebilirsiniz.” Bu size neyin zevk verdiğini bulmanızı ve göz hizanızda ne olmasını istediğinize karar vermenizi sağlar.

Her Şey Aksın.

Bu alıştırmanın ikinci yararı, büyük Nicky Haslam’ın “her şey akmalı, hiçbir şey çok açık bir şekilde kendi haline bırakılmamalı” direktifini hatırlayarak, gerçekten çirkin boşlukların nerede olduğunu belirlemektir. Gözün gezinmesi gerekir.” Antika pazarlarında ve eskici dükkanlarında keşfetmenin eğlenceli olacağı bir mobilya listesi hazırlayabilir veya – duvarlar çıplak görünüyorsa – delikleri tıkamak için antika kumaşlar veya sanat eserleri arayabilirsiniz; Instagram’da sanatçı destek taahhüdü hashtag’i altında arama yaparsanız, uygun fiyata bir sürü eser bulabilirsiniz. Olivine Design’dan Victoria Gray, “Tate Modern ve V&A gibi büyük sanat galerilerinin posterler ve baskılar için harika bir kaynak olduğunu veya Antoinette Poisson da dahil olmak üzere harika bir tasarımcı seçkisine sahip olan Selection Keeping’in dekoratif kağıtlarını çerçeveleyebileceğinizi” öne sürüyor.Uygun Fiyata İç Mekan Yenileme
Uygun Fiyata İç Mekan Yenileme

Vitrininizi Yeniden Düzenleyin.

Ardından, porselen dolabınızı yeniden düzenleyin ve arkada duran eski ne varsa her şeyi çıkarın. Daha renkli masa örtülerini kullanın. Renk – hepimizin bildiği gibi – büyük bir fark yaratabilir; şeritlerin bir salona verebileceği etkileri veya Charleston benzeri bir dekoratif kaplamanın şöminenize getirebileceği etkiyi düşünün. Değişim ayrıca minderler, kilimler – hatta tüm odayı yapmak istiyorsanız muşamba – ve kumaşlar yoluyla da getirilebilir.

Ev Bitkilerini Mutlaka Kullanın.

Son olarak, özellikle bu mevsimin daha kısa günleri göz önüne alındığında, yeşillik, ağaç ve parıldayan ışık temasının devam ettirilmemesi için hiçbir neden yok.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close