Çocuk Odası DekorasyonuKendin Yap

Çocuk Odaları İçin Kendinyap Hediye ÖnerileriÇocuklar için alınacak bir çok hediye türü vardır. Eğer onların odaları için kendiniz birşeyler yapmak isterseniz sizlere harika önerilerimiz var.

Dream Büyük Tablo

Cesaret verici sözler içeren duvar sanatı da harika bir hediye olur! Renkli folyo kullanılarak yapılan bu tabela ilham verici olduğu kadar göz alıcıdır.

Deco folyo ile yapılmış Dream büyük duvar sanatı
Deco folyo ile yapılmış Dream büyük duvar sanatı

Gülen Kız Toka Tutucu

Bu küçük kızlar için mükemmel bir hediye! Tüm bu saç fiyonklarını tek bir yerde tutun ve bu şirin kendin yap saç tokası tutacağıyla süsleyin.

gülen kızlar saç yayları tutan iplik saçlı yüz
gülen kızlar saç yayları tutan iplik saçlı yüz

Özel Sırt Çantası

Özel bir sırt çantası, çocuklar için mükemmel bir ev yapımı hediyedir. Bunlar Cricut makinesi kullanılarak yapılır. Favori karakterleri ve renkleri ile kişiselleştirebilirsiniz!

Modern Oyuncak Evi

Bu DIY modern oyuncak evini seviyorum! Saatlerce sürecek bir eğlence sunacak, hatta siz de eğlenceye ortak olmak isteyebilirsiniz.

Kum ve Su Tablası

Kum ve su masası, çocukları saatlerce meşgul edebilen bir açık hava oyuncağıdır! Mağazadan alacağınız birkaç pano ve kutuyla kendinizinkini oluşturun.Çocuk Bankı

Bu tezgah hızlı bir öğleden sonra projesidir. Birkaç basit kesim ve oldukça hızlı bir şekilde yapılabilir. Tüm planları buradan alın.

Çizim İstasyonu

Bu kolay proje ile çocuklar için yaratıcı bir istasyon kurun! Manyetik kara tahta, beyaz tahta, kuşe kağıt rulosu, malzeme istasyonu ve yaratıcılıklarını sergileyebilecekleri bir yer içeren bu 5’i 1 arada sanat istasyonu ile saatlerce meşgul olacaklar!

Oyuncak Düzenleyici

Bu, aradığınız oyuncak saklama çözümü! Başlangıç ​​için kolay bir yapıdır ve pelüş hayvanlar, kitaplar, kutu oyunları için yeri vardır. Tüm hediyelerini organize etmeleri için onlara bir hediye verin! Planları buradan alın.

Depolama Alanı Bulunan Masa

Bu, çocuklar için hızlı ve basit bir masa yapısıdır. Masanın altındaki gizli bölme, ellerindeki işe odaklanabilmeleri için üst kısmı temizlemeyi kolaylaştırır. VEYA oyun süresi için altına bacak paspasları ekleyebilirsiniz!Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close