Mobilya ModelleriSalon Dekorasyonu

Salon Mobilya Modelleri 2020Salon dekorasyonu ve düzenlemelerinden bahsetmişken, fark etmiş olabileceğiniz bazı temel kurallar vardır. Bu, daha önce keşfettiğimiz yoğun renk ve parlayan malzemelerin çıkması dışında. Salon mobilya modelleri 2020 tasarımlarında eski mobilyalardan alınan ilham neredeyse her yerde belirtilmelidir. Ve yeni malzemeler, yeni teknolojiler ve estetiğin yeniden düşünülmesi ve kanıtlanmış bir tasarıma yeni bir hayat kazandırılması için ilham alıyoruz. İç tasarım sözcüğünü daha zengin ve daha eğlenceli bir yer haline getiriyor – bu yeni tasarımların çoğu, farklı dönemlerde noktalıyor, 1940’ların ve 1950’lerin veya 1970’lerin fikirlerini, kalıplarını ve çözümlerini alıyor ve çok çeşitli şekillerde karşımıza çıkıyor.

Salon Mobilya Modelleri 2020

Ancak, mobilya tasarımının yeniden düşünülmesi fark edersiniz ki, eşsiz çağdaş yönünü gösterir: kanepeler genişler ve uzar, oturma düzeni büyük ve kabarık, koltuklar katlanıp kapanana kadar değişir. Konfor ve eğlenceyi davet etmek, aşırı büyük, kabarık ve tembel görünümlü oturma düzenlemeleri ve kanepelerdeki yeni trendler, günümüz hayatının bir ifadesidir – yoğun bir günün ardından insanlar eve gelip yatmak, rahatlamak ve iyi hissetmek istemektedir. Ancak bunu lüks ve şık bir atmosferde de yapabilirsiniz. İç dekor dünyasında gözlenen bir başka trend de bu: Parlayan pırıl pırıl altın detaylar, pürüzsüz kadife ve seçkin malzemelerle yapılmış koltuklar, baştan çıkarıcı renkli camdan ve ince dekorlu metalden oluşan sehpa ve masalar iç dekor salonlarının özelliğini teşkil ediyor. Şıklık, şu anki iç mekan tasarım dünyasında kesinlikle trend. Gerçekten de, zerafete doğru eğilim her yerde hissedilir.2020 Salon Dekorasyon Fikirleri İçin Rahat Kanepeler

Salon için kanepeler ve oturma grupları 2020 yılında çok çeşitli değil, diğer mobilya ayrıntıları daha dikkat çekici: Duvar raf sistemlerinin nasıl kullanıldığı  mükemmel bir örnektir.Salonda bulunduğu zaman, tam bir duvarı fazla ezmeden kaplayabilir ve aynı zamanda fonksiyonellik ve stil sunar.

Bu durumda, raf kurulumu, aynı zamanda bir boşluk bölücü görevi görebilen bu sistemde olduğu gibi mobil, havalı ve şık olabilir.

Salon Mobilyaları 2020

Çok yönlü modüler sistem salon mobilyalarında karşımıza çıkıyor.

2020 Sehpa modelleri ayrıca bir eğlence dünyası ve orijinal çok yönlülük sunuyor. Çift kaplı üstü düşük masası, tamamen çağdaş bir tarzda en az üç malzemeyi uyumlu bir şekilde bir araya getiriliyor. Altın rengi metal kaplı çelik köşeleri, mermer efekti seramikleri olan sehpa ve  masa her modern oturma odası düzenlemesi için incelik, stil ve çekicilik sunmaktadır.

Mermer, ahşap ve metal, geometrik ve çizgisel; beklenmedik yuvarlatılmış köşeler: klasik atmosferde modern okuma alanları. Bunlar  yan panolar ve konsollardır . Çerçeve koleksiyonu, yapıyı oluşturan metal çerçeve ile ön plana çıkarken yan paneller ve ahşap üst çerçeve içine yerleştirilir ve yuvarlatılmış köşeler sayesinde metal çerçeveyi görünür bırakır. Çeşitli renklerde boyanmış çerçeve ile ahşap panellerin çeşitli kaplamaları arasındaki kontrast bu büfelere dinamik bir cazibe merkezi haline getiriyor.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Salon Mobilya Modelleri 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close