Ev Dekorasyonu

Öğrenci evi dekorasyon fikirleri 2018 2019

Öğrenci evi dekorasyon fikirleri 2018 yılına özel örnekler ile bu yazımızda. Yaşamlarının birkaç senesini öğrenci evinde geçiren gençler aslında en unutulmaz be güzel günlerini bu evlerde geçiriyorlar. Okula giderek, ders çalışarak ve eğlenerek günlerini geçirirler ancak evleri de düzenli ve şık olmalıdır.  Öğrenciler genelde eşyalı evlerde oturmayı tercih ederler. Bu yüzden elde var olan eşyaların en iyi şekilde değerlendirilmesi gerekir. Bu durumda alanı  verimli kullanmak çok önemlidir. Bazı unsurlara dikkat ederek öğrenci evi dekorasyonu daha işlevsel ve güzel hale getirilebilir.  Sizlere şık ve dekoratif öğrenci evi dekorasyon fikirleri hazırladık.

Öğrenci evi dekorasyon fikirleri 2018 2019

Renkli ve dekoratif duvarlar

Öğrenci evlerinde genelde sehpa, yatak, kanepe, birkaç aksesuar ve bolca kitap bulunur.  Düzenlenmezse oldukça karışık bir görüntü yaratabilir. Özellikle kitaplar için renkli duvar rafları kullanılabilir. Renkli kartonlarda kutular yapılıp kitapları toparlamak için kullanılabilir.  Kartonları isterseniz farklı şekillerde dekoratif kesip birleştirilerek duvara monte edebilirsiniz. Bu şekilde duvarlarınız daha daha güzel ve dekoratif görünür. Aynı zamanda ortalık daha düzenli olur.

DAHA FAZLA: Renkli Ev Dekorasyonu Modelleri 2018

Büyük Yer Minderleri ve Puflar

Dekora rahatlık vermek ve renk katmak için büyük minderler uygun fiyatlarda bulunulabilir. Özellikle renkli olanlar daha güzeldir. Büyük yastık ve puflar ders çalışırken, yemek yerken, sohbet ederken ya da televizyon seyrederken öğrenciler için kolaylık sağlar.

Küçük Aksesuarlar

Pazardan veya eskicilerden farklı ve küçük aksesuarlar olarak öğrenci evi dekorasyonu daha etkili stilde yapılabilir. Vintage eşya ve aksesuarlarda evinizde fark yaratabilir.  Yatak başlarında küçük sehpa veya bavullar tarz bir görünüm oluşturabilir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Taupe ev dekoru fikirleri 2018 başlıklı makalemizde 2018, boz kahverengi ev dekoru ve Ev Dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close