Ev Tekstili

Masa Örtüsü Runner Modelleri 2019

Salonunuza renk ve şıklık katacak birbirinden güzel yeni sezon 2018 runner modelleri

Kullanıldıkları alanların havasını değiştiren ev tekstil ürünleri arasında en popüler tasarımlar arasında runner modelleri yer alıyor. Ranır masa örtüsü olarak da bilinen bu zarif ve şık tasarımlar masa ve sehpaların üzerine konulan dar ve uzun masa örtüleri olarak tanımlanabilir. Bir çok farklı renk ve desen seçeneğine sahip olan 2018 runner modelleri oturma odaları, yemek odaları ve mutfak dekorasyonu içinde kendine yer bulabiliyor.

Runner modelleri sadece özel günlerde değil, her gün masalarınızın şık ve zarif görünümünde önemli rol oynayan tekstil ürünleridir. Runner masa örtüsü modelleri hakkında biraz daha detaya inelim. Hem tek hemde takım olarak tercih edilebilen aynı zamanda deri, keçe, örme gibi farklı üretim malzemeleri ile oldukça zengin bir ürün çeşidine sahip ev tekstil ürünleridir.

Masa Örtüsü Runner Modelleri 2019

İster tekli, ister takım olarak kullanılabilen ranır modelleri arasında zarif çiçek desenlerinin yer verildiği romantik tasarımlar fazlasıyla ilgi görüyor. Özellikle romantik ve zarif detayları ile öne çıkan Country tarzı dekorasyonları tamamlayan çok şık ve olmazsa olmaz tekstil ürünleri arasındalar.

Bu anlamda English Home runner modelleri , zarif oldukları kadar şık desen ve özel renkleri ile bu kategoride öne çıkıyor diyebiliriz. 2019 Runner modelleri sadece kullanım amaçlı değil şık bir masa dekoru olarak ta öne çıkıyor.

Bu özel tasarımları ister masa ortasında isterseniz masa kenarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her iki şekilde de masanız olabildiğine şık ve stil sahibi bir görünüme sahip olacaktır.

Ranır masa örtüsü modelleri 2019

Ranır modelleri masa düzeni ve şıklığı açısından büyük bir role sahiptir. Yüzlerce farklı renk ve desen seçeneğine sahip olması her tarz dekorasyon için kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Özellikle salonlarda ilk bakışta tarzı ve zarif detayları ile öne çıkan 2019 runner modelleri arasında kullanışlı olan keçe runner çeşitleri öne çıkıyor. Masa düzeninizde şamdan modelleri ile muhteşem bir görsel yakalayabilirsiniz.

Salon yada yemek odanızda otantik bir hava yaratmak istiyorsanız daha çok geleneksel Osmanlı motifleri içeren runner masa örtüsü modelleri kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda örme ranır modelleri ve goblen runner masa örtüleri arasında evinizin tarzını tamamlayan renk ve desenlere sahip modelleri tercih ederek son derece şık ve stil sahibi bir görünüm elde edebilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Rengarenk El Örgüsü Penye İpten Paspaslar başlıklı makalemizde 2019 paspas modelleri, paspas modelleri ve penye ipten paspaslar hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close