AksesuarMobilya Modelleri

Konsol üstü dekorasyon modelleri 2020

Konsol'lar en iyi ev mobilyası, ama zahmetsizce şık bir görünüm yaratmak için bir sır var mı?Evinizde mobilyaların güzel görünmesi için bir sanat var ve genellikle bazı basit stil püf noktaları ile sizde yapabilirsiniz. Konsol üstü dekorasyon modelleri 2020 yıllarında yükselen bir trend. Üzerine seçeceğiniz harika aksesuarlar ile birbirinden güzel stiller oluşturabilirsiniz.

Konsol ve büfeler hem depolama hem de üstünde aksesuarların sergilenmesi için idealdir. Genellikle bir oturma odası veya yemek odasında, geleneksel olarak yemek takımlarını saklamak için kullanılır, ancak tasarımdan ödün vermeden herhangi bir odaya depolama alanı eklemek için ve üzerinde aksesuarları sergilemek için de idealdir .

Konsol üstü dekorasyon modelleri 2020

Klasik, şık, retro ve modern tarzlarda sunulan, konsol modelleri, her ev için gerekli bir depolama çözümüdür, ancak üstünde ne var ne kadar ekleniyor bazı stil püf noktalarını sizde öğrenin:

1.Klasik

konsol üstü aksesuarlar ile dekor 2020
konsol üstü aksesuarlar ile dekor 2020

Üçün Gücü: Üç çalışmanın son derece iyi bir şekilde gruplandırılması – bu bir sihir numarasıdır ve her zaman  işe yarıyor.
Renk aksanları: Renk koordinasyonu burada, koyu ahşap tonu ile koordine etmek için siyah ve bir sürü metalik aksanlarla noktalama yapmak  mükemmeldir.
Görünümü yumuşatmak için taze bir şey: saf beyaz ortanca çiçeği güzel bir cesur seçimdir.
Simetri: Çerçeveli tablolar dekorda hoş bir denge duygusu yaratır.

2.Ahşap

konsol üstü için aksesuar seçimleri
konsol üstü için aksesuar seçimleri

Ahşap harika bir malzemedir, ancak tahıl rengi oldukça dikkati dağıtabilir ve kendi başına bir odak noktasıdır.
Bazı aksesuarlar seçerek büfenin sıcak tonlarını artırın.
Yumuşak renkli patlıcan ve çikolata renkli cam vazolar çok sayıda yeşillik ve bir bakır tepsi kullanarak beyaz vazo ve tek renkli baskılarla harmanlanmıştır.

3. Modern

konsol üstü dekorasyon fikirleri 2020
konsol üstü dekorasyon fikirleri 2020

Temiz çizgiler, şık bir tasarım ve depolama alanı bol olan bu büfe, herhangi bir modern ev için idealdir. Ayrıca medya ünitesiyle de uyumludur , yani bir veya iki bacağı kaldırılabilir ve ek depolama için medya ünitesinin yanına kaydırabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Evinizin Atmosferini Değiştirecek 2020 Konsol Modelleri4. Retro

konsol üstü aksesuarlar ile dekorasyon modelleri 2020
konsol üstü aksesuarlar ile dekorasyon modelleri 2020

İlginç bir depolama çözümü sunan bu retro vintage  tarzı konsol modeli, demir, kemik ve kesme camdan yapılmış kolları, eklektik bir karışımı ile süslenmiş benzersiz üç renkli çekmeceler  ilemuhteşem görünüyor.

5. Beyaz Lake

beyaz konsol üstü dekorasyon modeli
beyaz konsol üstü dekorasyon modeli

Beyaz parlaklık ve gri kapılarla kontrast oluşturan bu büfe, eviniz için ideal bir depolama çözümü sağlamak için pratikliği ve stili birleştirir.

6. Rustik

rustik konsol modeli ve üstü için aksesuarlar
rustik konsol modeli ve üstü için aksesuarlar

Bu güzel rustik, yıpranmış görünüm büfe, orta yüzyıl tasarımına hoş bir örnektir. Eski binalardan geri kazanılmış sağlam ahşaplar dan yapılmıştır

7. El yapımı Konsol

Bu ayırt edici özellikleri olan büfe, çevre dostu mango ağacından el işçiliği ile yapılmiştir ve tüm evinizin ihtiyaçlarını karşılamak için yeterince büyüktür.

el yapımı konsol modeli 2020
el yapımı konsol modeli 2020

8. Özel Tasarım Konsol

konsol üstü dekorasyon modelleri 2020
konsol üstü dekorasyon modelleri 2020

Kapısında meşe detayları ile sağlam ceviz ahşaptan güzelce tasarlanmış bu konsol şık, ferah ve modern bir ev için mükemmeldir.

GELEN ARAMALAR : konsol üstü dekorasyon fikirleri, konsol üstüne ne konur, modern konsol süsleri, şık konsol süsleri, konsol üstü nasıl süslenir, yemek odası konsol süsleri, konsol süsleri, gittigidiyor, konsol üstü aksesuarlarKelimeler

2 thoughts on “Konsol üstü dekorasyon modelleri 2020”

  1. MERHABALAR İKİ NUMARALI KONSOLU NERDEN BULUP ALABİLİRİM ÇOK BEĞENDİM.VARMI TAVSİYENİZ?TEŞEKKÜR EDERİM

    1. Merhabalar ürün Danetti firmasına ait bulunmakta. Ürün adı assi walnut sideboard fakat bildiğimiz kadarıyla maalesef Danetti’nin Türkiye’de mağazası bulunmamakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close