Ev Dekorasyonu

Dresuar Üstü Dekorasyon Fikirleri 2018

Eviniz için kopya çekebileceğiniz birbirinden şık ve etkileyici dresuar üstü dekorasyon fikirlerinden ilham alın!

Dresuar Üstü Dekorasyon Fikirleri 2018

Dresuar modelleri her tarz iç mekan dekorasyon stilinde kullanılabilen, kullanıldıkları alanda şık ve estetik bir hava yaratan mobilyalar arasındalar. Hiç şüphe yok ki dresuar tasarımları antre dekorasyonları için olmazsa olmaz parçalar, fakat günümüzde salondan yatak odasına kadar geniş bir kullanım alanına sahip durumdalar.

Eviniz ister klasik, ister modern çizgilere sahip olsun, dekorasyona uygun şık bir dresuar modeli ile yaşam alanlarını daha şık ve zengin bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yazımızın devamında eviniz için size ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden etkileyici ve şık dresuar üstü dekorasyon fikirleri sizleri bekliyor.

Dresuar Üstü Dekorasyon Fikirleri 2018

Antre, salon, yemek odası ve yatak odası gibi yaşam alanlarına stil kazandıran mobilya türü olan dresuar, ince uzun bacaklı ve zarif hatlara sahip bir mobilyadır. Genelde duvara dayalı şekilde kullanılır ve her tarz ev tipi için uygun yüzlerce farklı modeli bulunur.

Dresuar modellerini en iyi şekilde tamamlamak ve görseli zenginleştirmek adına ayna ve puflar ile şık bir takım oluşturabilirsiniz. Bu şekilde oluşturacağınız bir takım hem antre dekorasyonu hemde yatak odası için kullanışlı ve estetik bir görünüm yaratır.

Bu tasarımlar genelde dekor amaçlı olarak tercih edildiğinden depolama amaçlı olarak kullanılmazlar. Burada amaç dresuar üstünü yaşam alanına uygun şekilde dekore etmek olmalıdır. Bu konuda size fikir verecek birbirinden farklı dresuar üstü dekorasyon fikirleri yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

Tasarıma uygun aksesuar seçimleri

Seçeceğiniz tasarıma uygun dekoratif aksesuarlar kullanarak şık bir consept yaratabilirsiniz. Tıpkı örnekte olduğu gibi, ahşabın sıcak ve estetik tarzına uyumlu, dekoratif ahşap bir tablo ile şık ve samimi bir görünüm ortaya çıkarılmış.

Modern bir dresuar ile minimal bir stil tarz yaratmak için aksesuar kullanımını minumum seviyede tutmak gerekir. Tıpkı örnekte olduğu gibi, dresuar üstünde bir kaç dekoratif aksesuar ve ayna yerine modern tablolar kullanarak bu alanı daha sade ve estetik gösterebilirsiniz.

Klasik bir dresuar modeli tercih edecekseniz tasarımın dokusuna uygun aksesuarlar seçerek uyumlu bir görsel ortaya çıkarabilirsiniz. Dresuar üstünde yer vereceğiniz çiçekler bu bölümdeki doğallığı ve tazeliği mükemmel biçimde yansıtabilir.

Dresuar üstünde kişisel zevklerinizi ve tarzınızı yansıtan dekoratif aksesuarlar kullanabilirsiniz. Çeşitli çerçeveler, modern heykeller gibi.. Basit bir dresuar tasarımını öne çıkarmak için örnekte olduğu gibi büyük altın varaklı aynalar tercih edebilirsiniz. Bu şekilde daha lüks ve zengin bir görünüm yaratabilirsiniz.

Eviniz için hareketli bir tasarım düşünüyorsanız onu tamamlayacak ve öne çıkaracak materyaller kullanabilirsiniz. Tıpkı örnekte olduğu gibi, metal detaylara sahip tamamlayıcı ürünler ile modern ve parlak bir stil elde edebilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunda En Popüler 7 Renk başlıklı makalemizde dekorasyon renkleri, en iyi dekor renkleri ve en popüler dekorasyon renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close