Ev Dekorasyonu

Dekoratif Bank Modelleri ile Dekorasyon Fikirleri 2018

Son zamanların en güzel ve fonksiyonel ürünü dekoratif banklar

Son zamanların en güzel ve fonksiyonel ürünü kuşkusuz dekoratif banklar olarak gösterilebilir. Daha çok antrelerde kullanılan, yatak odalarında yatak ucu tamamlayıcı ürünü olarak yer alıyor dekoratif bank modelleri. Merdiven altları içinde harika bir dekor ürünü olduğunu söyleyebiliriz.

Dekoratif banklar sandıklı ya da sandıksız, üzeri puf biçimli modelleriyle son derece gösterişli bir ürün olarak tercih sebebi olmaya devam ediyor. Özellikle de ahşap, klasik, vintage modelleri bir başka güzel. Kısacası hem klasik hemde modern iç mekanlar için mükemmel bir tamamlayıcı..

yatak odası dekoratif desenli bank modeli 2018
yatak odası dekoratif desenli bank modeli 2018

Dekoratif Bank Modelleri ile Dekorasyon Fikirleri 2018

Yatak ucu bank modelleri ise size hayatı kolaylaştırıyor. Hemen üzerinizdeki giysileri koyabileceğiniz, dinlenebileceğiniz, eğer yatak ucu bankınız sandıklı ise içine battaniye ve yastık gibi ürünleri rahatlıkla yerleştirebileceğiniz kullanışlı ve kesinlikle vazgeçemeyeceğiniz bir tamamlayıcı mobilya olarak evinizde yerini almayı hak ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : 20 İlham Kaynağı Yatak Odası Bank Modeli

Antre de kullanacağınız bank modelleri de oldukça işlevsel. Alt kısımlarında yer alan boşluklara hasır kutular, sepetler yerleştirebilir, üzerinde oturarak ayakkabınızı giyebilir, çantanızı koyabilirsiniz.

depolama imkanı sağlayan bank modelleri
depolama imkanı sağlayan bank modelleri

Özellikle de antrelerde oldukça hoş duracak bir mobilya. Bütçenize ve zevkinize uygun bank modelleri için galerimizi tıklayınız. En güzel ve kullanışlı bank modelleri galerimizde…

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan iç tasarım trendleri 2019 başlıklı makalemizde 2018, 2019 ve dekor hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close