Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuk Odası Karyola Modelleri 2018 2019

Çocuk odalarında dekorasyon stilleri son derece sade şekilde olabileceği gibi farklı ve yaratıcı mobilyalar ile dekorasyon oluşturabileceğiniz bir mekan. Son yıllarda mobilya üreticileri  çok daha farklı çeşitte ve iyi  çocuk mobilyaları tasarlamaya başladılar. Özellikle 2018 2019 çocuk odası karyola modelleri oldukça yaratıcı tasarımlar ile bizleri büyülüyor.

Ebeveyn olarak çocuğunuzu sade, temiz bir odada yetiştirmek istiyor olabilirsiniz. Ancak sıra dışı yaratıcı bir dekorda tercih edebilirsiniz. Minimalist ve sade tasarımlar da sıra dışı ve güzel olabilir.

Çocuk Odası Karyola Modelleri 2018 2019

Özellikle erkek çocuklar yarış arabası şeklinde karyolalara bayılır, ayrıca doğaya dönük temalarda karyola modelleri, çocuğunuz için daha iyi bir tercih olabilir. Ev şeklinde karyola ve yataklar 2018 2019 yılında çok trend. Ayrıca yere yakın olması çocuğunuzun rahatça yatıp kalkması için daha sağlıklı.  Sade ve üstü ve kenarları sadece çıtadan yapılmış karyolalar üstüne tül ekleyerek kız çocukları için çok güzel olabilir.Veya üstüne yıldız, bulut ve hayvan figürleri olan aksesuarla asıp süsleyebilirsiniz.

çocuk odası yer karyolası 2018
çocuk odası yer karyolası 2018

Daha fazla: IKEA Ranzalı Çocuk Yatakları İle Dekor Fikirleri

Çocukların yaratıcılığını, kişiliğini geliştiren çocuk odaları da harika seçimlerdir. Doğa desenli duvar kağıtları ve hayvan desenleri iyi seçimlerdir. Seçtiğiniz renklerden konsepte uygun, mobilya ve aksesuarlarla çocuğunuzun kişiliğini etkileyecek doğru parçalar seçebilirsiniz. Bu yüzden bu seçimleri yaparken sadece estetik ve fonksiyonel olarak değil aynı zamanda pedagojik olarak değerlendirmelerde bulunmak gerekir. Çocuğunuzun da fikirlerine başvurmak oldukça önemlidir. Metal çocuk karyolası her ne kadar sade görünsede boyayarak veya etrafını süsleyecek aksesuar seçimleri oda daha hareketli uygun olabilir.

çocuk odası 2018 karyola modelleri
çocuk odası 2018 karyola modelleri

Çocuk Odası Karyola Modelleri 2018 2019

Bir önceki yazımız olan Beyaz çocuk odası dekorasyon modelleri 2019 başlıklı makalemizde beyaz çocuk odası dekorasyonu, beyaz çocuk pdası ve çocuk odaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close