Ev Dekorasyonu

Botanik Baskılarla Evinizi Süslemek için 10 YolBotanik baskılarla evinizi süslemek için bir çok yol var.Duvar kaplamalardan tekstillere, yatak başlıklarına kadar her yerde görünen ve son yıllarda ev dekorunda giderek daha popüler hale geldi. Bu yüzden bugün, bu stili evinize dahil etmek için birçok farklı yolu paylaşıyoruz. Evinizi botanik cennete dönüştürmek için en sevdiğimiz yollardan 10’unu kontrol etmek için okumaya devam edin.

Botanik Baskılarla Evinizi Süslemek için 10 Yol

1. Botanik Duvar Kağıdı

Bu günlerde çok popüler olan botanik baskı trendinin cesur bir örneğinden başlayalım. Bu desenli duvar kağıdı, muhteşem şekilde bir banyonun duvarlarını kaplar ve sizi adalara doğru taşıyan güzel bir tropik vurgu oluşturur.

2. Botanik Duvar Sanatı

Bazı duvar sanatı örnekleri için araştırma yapıyorsanız, duvarınıza bir dizi botanik sanat baskısı asmayı düşünebilirsiniz. Güzel çiçekler ve yeşillikler, kış mevsiminde bile yaşam alanınıza biraz hayat katacaktır.

3. Botanik Tekstiller

Botanik baskılar ile evinizi süslemek için tekstil kullanmak dekorunuzu güzelleştirmenin en iyi yoldur. Bu renkli masa örtüsü klasik yeşilliklerle çiçeksi dokunuşlar ekler ve açık verandaya cesur bir görünüm verir.

4. Muz Yapraklı Yastıklar

Botanik baskılar ile evinizi süslemek için yatak odasına botanik bir his ekleyin, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi  yatağınıza bir muz yaprağı deseni olan birkaç yastık eklemeyi deneyebilirsiniz.

5. Çerçeveli Yapraklar

Gerçek yaprakları duvarın üzerine asmak veya rafınıza koymak için çerçeveleme de yapabilirsiniz. Bu, bitkileri  ek bir bakımı olmadan bitki hayatı hissini evinize ödünç vermek için harika bir yoldur.DAHA FAZLA: Yeşil ev dekorasyonu modelleri 2020

6. Botanik Duvar

Bu yatak odası, yatağın arkasındaki duvarın tamamına yayılan büyük ölçekli bir botanik motifle bir açıklama yapıyor. Parlak güllü renkli yataklar duvarda yeşil yuvarlak bırakır.

7. Botanik Desenli Raflar

Bu güzel raflama birimi, bulaşık ve mutfak eşyaları bulunduruyor ve dekorasyon olarak asılı yaprak desenlerine sahip güzel bir botanik çelenk kullanılıyor. Yabani bir çiçek deseni, çelenkteki yeşili yansıtıyor.

8. Dramatik Çiçekler

Bu dramatik koyu renkli duvar rengi yapraklar, çiçekler ve hatta benekli bir tüy dizilişi için çarpıcı bir arka plan. Aşağıdaki kabinde eski ahşap tonları karışıma ilave bir doku katmaktadır.

9. Banana Yaprak Masa Örtüsü

Botanik baskılarla evinizi süslemek için bu yapraklı yeşil masa örtüsü, taze ve davetkar masa dekoru için güzel bir temel oluşturuyor. Altın kaplı çanaklar ve gümüşler  yaprak baskısına biraz şıklık katıyor. Yeşil ve altın unsurlarla dolu bu güzel dekoru evinizde ve düğün masalarını dekore etmek için kullanabilirsiniz.

10. Botanik Tablolar

Duvarlarınız için resim arıyorsanız, neden bir taşla iki kuş vurmak için botanik temalı bir parça bulmaya çalışmıyorsunuz? Büyük boy ve parlak renkleri sayesinde bu büyük boy resim güzel bir görünüme sahiptir.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close