Mobilya Modelleri

Bellona Yatak Odası Modelleri 2018 2019

Bellona Yatak Odası Modelleri 2018 2019 yılında birbirinden şık tasarım ve stil ayrıntıları ile hazırlandı. Bu Yatak Odası Modelleri her genç kızın rüyalarını süsleyecek tasarımlar ayrıntıları ile beğeni topluyor. Hem kaliteden hemde trend tasarımlardan ödün vermek istemeyenlerin tercihi Bellono 2018 yılına yep yeni muhteşem tasarımlar hazırlamış. Hiçbir detayın atlanmadığı, İşlevsellik ve görselliğin ön plana çıktığı yeni sezon yatak odaları kadınların başını döndüren eşsiz tasarımlarda…

Bellona Yatak Odası Takımları 2018 2019

Beyaz ve altın rengin asaletini yansıtan yeni 2018 2019 Yatak Odası Takımları  yatak odalarınızda  harika bir dekor oluşturacağına emin olabilirsiniz.

yeni sezon bellona yatak odası modelleri 2019
yeni sezon bellona yatak odası modelleri 2018

Yeni ürün  5,6 ve sürgülü gardırop olmak üzere 3 farklı gardırop alternatifi ile seriye dahil edilmiş olup, gardırop iç düzeninde iç çekmece, raflı bölmeler ve askılık uygulamaları kullanılarak fonksiyonellik üst seviyelere taşınmıştır.

Bellona 2018 yatak odası modelleri en kaliteli materyaller ile hazırlanmış ve yeni tasarım ayrıntıları geliştirmiş.  2018 Yatak Odası Takımları, hem renkleri hemde ahşap detayları ile modern ve stil sahibi evlere yenilik getiriyor. Yeni evlenecek olan adaylara uygun kampanya seçenekleri de yaz sezonuna girmeden başladı.

Küçük detaylarıyla büyük farklar sağlayan Bellona yatak odası takımları çekmece ve kapı kulplarında yer alan dore ve bakır detaylar ile gösterişli tasarımlara imza atıyor. Takımlarda baza başlığı ve sandık olarak kullanılabilen puflarda oldukça dikkat çekici yeni seçenekler sunuyor.
görsel zenginliğinin ve estetik görüntüsünün yanı sıra fonksiyonel birçok uygulaması ile de tüketicilerimize rahat bir kullanım imkânı sunmaktadır.

Ayrıca Bakınız: Rahat Ve Kullanışlı 2018 Bellona Bebek Odası Takımları

Birbirini tamamlayıcı altın renk uygulamaları, şık tasarıma sahip kulp detayları, tüm ünitelerde yer alan 3 boyutlu dekoratif malzeme uygulamaları takımları görsel açıdan zenginleştirmiş olup, aynı zamanda takımların kimliğine katkı sağlamıştır.

Kullanım kolaylığı ve ürün ömrünün artırılması amacıyla kapaklarda yavaşlatıcı mekanizma kullanılmıştır.

Yeni modellerde temizliği kolaylaştırıcı yerden yüksek ayak kullanılmıştır.

Yeni sezon 2018 Ürünlerinde çevreye ve insan sağlığına zararsız E-1 kalite standartlarında kanserojen madde içermeyen malzemeler kullanılmıştır.

Tuvalet ayna ve masası takımların stiline uygun tarzda tasarlanmış olup, tuvalet masası üst çekmecesi karolajlı aksesuar alanı olarak belirlenmiş olup, aynı zamanda tüketicilere rahat bir kullanım imkanı sunmak amacı ile tuvalet masası çekmecelerinin tamamında stoplama özelliği de bulunmaktadır.

Tüm koleksiyonu aşağıdaki galerimizde daha yakında görebilirsiniz.

Bellona Yatak Odası Modelleri 2018 2019

Bir önceki yazımız olan Koltuklar 2018 Modellerinden Mükemmel Tarzınızı Bulun başlıklı makalemizde 2018 koltuk takımları, desenli koltuklar ve ikili koltuklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close