Banyo Dekorasyonu

Banyoya Renk Katacak Dekorasyon FikirleriBanyonuz, diğer yaşam alanlarına göre daha renksiz ve sade bir stile sahipse ufak dokunuşlarla daha hareketli ve renkli bir alan haline getirebilirsiniz. Canlı renkleri banyoya dahil etmekten korkmayın, enerji dolu, dinamik bir banyo dekorasyonu için ilham alabileceğiniz dekorasyon fikirleri yazımızda sizleri bekliyor..

Banyolar genellikle daha sade ve cansız bir stile sahiptir. Bu durum aslında banyonun dekorasyon anlamında ihmal edilmesinden kaynaklıdır. Ancak diğer yaşam alanlarındaki gibi canlı ve dikkat çeken renkleri banyoya dahil etmek aslında çok zor bir iş değil. Ufak dokunuşlar ile büyük küçük her tarz banyoyu daha kişisel ve daha canlı bir stile rahatça çevirebilirsiniz. İşte size bu konuda ilham verecek banyo dekorasyon fikirleri.

banyo dekorasyon fikirleri 2020 (2)
banyo dekorasyon fikirleri 2020

Banyoya Renk Katacak Dekorasyon Fikirleri

Renksiz, sade banyolar zamanla sıkıcı bir ortam haline gelebiliyor. Oysa küçük düzenlemeler ve eklemeler ile içinden çıkmak istemeyeceğiniz, görülmeye değer bir alana dönüşebilir. Bunun için canlı renklerden yardım alabilirsiniz, üstelik bu renkleri banyoda kullanabileceğiniz bir çok seçeneğe sahipsiniz.

banyo dekorasyon fikirleri 2020
banyo dekorasyon fikirleri 2020

Banyo duvarları bu anlamda çok önem taşıyor, seramik kaplamaları hariç, diğer duvarları zevkinize göre renklendirip hareket katmayı düşünebilirsiniz. Bunun için zevkinize göre bir renk belirleyin ve bu rengi banyonun genelinde öne çıkarmayı düşünün.

banyo dekorasyon fikirleri 2020
banyo dekorasyon fikirleri 2020

Tüm banyo duvarlarını boyamak zahmetli bir iş olabilir, o zaman tek bir duvarı odak noktası haline getirmek çok doğru bir adım olacaktır. Tek bir duvarı istediğiniz canlı bir renge boyayın ve bu değişikliğin banyonun atmosferini nasıl etkilediğini gözlemleyin..banyo dekorasyon fikirleri 2020
banyo dekorasyon fikirleri 2020

Tabi ki banyoyu renklendirmek için sadece banyo duvarlarını kullanmak zorunda değilsiniz. Banyo dolapları genel görseli etkileyen en önemli parçalardır. Renkli banyo dolapları, dekoratif banyo duvar rafları gibi tasarımları dahil ederek daha hareketli ve çekici bir hava katabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Banyoya Uygun Duvar Kağıdı Modelleri 2020

Diğer bir seçenek ise fayansları tekrar elden geçirmek, fakat bu iş hem uzun hemde zahmetli bir iştir. Bu büyük yükün altına girmek istemiyorsanız kolayca cam boyası ile fayansların rengini değiştirebilir, zevkinize göre desenler ekleyebilirsiniz. Eğer yeni bir banyo dekore ediyorsanız kesinlikle belli bölümlerde çini desenli yada patchwork desenli fayansları kullanmanızı öneririz.

banyo dekorasyon fikirleri 2020
banyo dekorasyon fikirleri 2020

Duşa kabin kullanıyorsanız renkli dekoratif sticker modelleri ile bu bölümü daha hareketli ve kişisel bir hale çevirmeniz mümkün. Eğer duş perdesi kullanıyorsanız banyoya canlılık ve hareket katacak renk ve desenlerde duş perdesi modelleri kullanabilirsiniz.

banyo dekorasyon fikirleri 2020
banyo dekorasyon fikirleri 2020

Ayrıca renkli bir küvet banyonun tüm atmosferini değiştirecektir..Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close