Ev Dekorasyonu

Alçıpan İle Gelen Kraliyet HavasıAlçı ve özel bir kartondan yapılan alçıpan, ev dekorasyonunda kullanılan ve ortamın görüntüsünü değiştiren bir dekorasyon öğesidir. Günümüzde çoğu evde duvar ve tavan arasında ve aydınlatmanın çevresinde kullanılır. Ancak bu güzel dekoratif öğeyi kullanarak evinizde bir kraliyet havası yakalayabilirsiniz. Böylece oldukça uygun bir maliyetle şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.
Kraliyet dendiğinde akla sadelik içinde saklı olan ihtişam gelir. Oldukça masum ve sade görünen ancak detayları ile sizi üst seviyelere çıkaran bir tarzdır. Bunu yakalamak oldukça zordur çünkü bu tarzı oluşturmak isterken abartıya kaçılırsa ortaya hiç hoş olmayan görüntüler çıkabilir.

Kraliyet Şıklığını Evinize Taşıyın.

Bu şıklığı yakalamak için evinizi değiştirmenize gerek yok. Pahalı antika eşyalar da alamayacağınıza göre daha uygun bir maliyetle çözmelisiniz. Bunun için şık kartonpiyerleri evinizin uygun yerlerinde kullanmanız yeterli olacaktır. Duvar köşelerinden, raflara, dolaplardan, aksesuarlara kadar bir çok yerde bu güzel detayları kullanabilirsiniz. Fotoğraftaki örnekte duvar kağıdına uygun tonlarda boyanmış alçıpan rafları görüyorsunuz. Mutfağınız için güzel bir örnek olan bu tasarım yine alçıpan görünümlü tabak ile desteklenmiştir. Gerçekten klas ve üst sınıftan birisi gibi hissetmenize neden olacak, harika bir atmosfer oluşturmuş.
Alçıpan İle Gelen Kraliyet Havası
Alçıpan İle Gelen Kraliyet Havası

Dolaplarınızın Üstünde Kullanabilirsiniz.

Dolaplarınızın üst kısmına yerleştireceğiniz kartonpiyer modeli ile gösterişli ve ihtişamlı bir dolap sahibi olabilirsiniz. Prenseslerin odasına layık sade ve gösterişin bir arada olduğu harika bir dolap olacaktır. Bu modeli istediğiniz renklere boyayabilirsiniz ancak beyaz masumluğu ve hoşluğu ile kraliyet çizgisini bir anda odanıza taşıyacak ve kendinizi kral, kraliçe hatta prenses gibi hissedeceksiniz.Dolaplarınızda Kullanabilirsiniz
Dolaplarınızda Kullanabilirsiniz

Duvar Aksesuarlarınızda Kullanın.

Duvarınızda şık bir mumluk olarak bu güzel alçıpan kartonpiyeri yerleştirebilirsiniz. Böylece bahsettiğimiz kraliyet şıklığı bir anda salonunuza taşınmış olur. Özellikle davet günlerinde mumlarınızı yaktığınızda misafirleriniz bu güzel atmosfere hayran kalacaktır. Alçıpan mumluğunuzu yine alçı malzemeden yapılan çerçevelerle destekleyebilirsiniz.

Duvar Aksesuarlarınızda Kullanın
Duvar Aksesuarlarınızda Kullanın

Fotoğraf galerimize göz atarak bulduğumuz diğer fotoğraflara göz atabilirsiniz. Bu güzel dekorasyon fikrini nerelerde kullanabileceğinizi daha kolay  ve detaylarıyla görebilirsiniz. Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close