Mobilya Modelleri

Evinizin Atmosferini Değiştirecek 2019 Konsol Modelleri

Konsollar oturma odaları, yemek ve misafir odaları gibi özel alanlara stil kazandıran ve modası hiç geçmeyen tamamlayıcı mobilyalar arasında yer alıyor.

Konsollar oturma odaları, yemek ve misafir odaları gibi özel alanlara stil kazandıran ve modası hiç geçmeyen tamamlayıcı mobilyalar arasında yer alıyor. Estetik ve şık tasarımları ile dekoratif eşyaları sergilemelerinin yanı sıra, konsol modelleri kendileri’de dekorasyon objesi görevini üstleniyor.

Konsol modelleri en basit ve yalın halleri ile ahşap çekiciliğini ve şıklığını yaşam alanlarına rahatça yansıtabiliyor. Kullanıldıkları mekanın atmosferini değiştirebilen bu şık ahşap mobilyalar bir çok farklı tarza ve zevke hitap edebilen oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahipler. Yazımızda bugün sizler için özel olarak bir araya getirdiğimiz, tasarımları ile kendine hayran bırakan 2019 konsol modelleri eviniz için size ilham verecekler..

Evinizin Atmosferini Değiştirecek 2019 Konsol Modelleri

Vitrin ve konsollar başta salon olmak üzere yemek odası ve misafir odası hatta antre gibi alanlara şıklık katan gösterişli mobilyalar. Geçmişten günümüze popülerliğini hiç kaybetmemiş olmaları bu tasarımların dekorasyondaki değerini ve önemini açıkça gözler önüne seriyor diyebiliriz. Şık görüntülerinin yanı sıra dekorasyonu en iyi şekilde tamamlayan objelerdir konsollar.

Hem modern hemde klasik iç mekanların modası hiç geçmeyen parçaları olarak gösterebiliriz konsol modellerini. Dekoratif eşyaları sergilemenin ve depolamanın en şık yardımcısıdır. Konsollar genelde yemek odalarının en önemli tamamlayıcısı rolünü üstlenir. Ancak günümüzde konsolların kullanım alanı sadece yemek odası ile sınırlı değil. Salonda, antrede, kısacası her yaşam alanında rahatça kullanıma uygun bir pozisyona gelmiştir.

Yemek odası konsol modelleri 2019

Konsol modelleri genellikle yemek masasından daha yüksek şekilde tasarlanır. Kapaklı bir dolap olarak tanımlayabileceğimiz konsollar tasarımına göre farklı özelliklere ve ebatlara sahiptir. Genellikle duvara dayalı şekilde kullanılan konsollar, yemek takımları, bardak setleri ve sofra setleri gibi bir çok ürünü rahatça depolayabilir.

Farklı tarzlara ve zevklere uygun yüzlerce farklı konsol tasarımı bulunuyor ancak son yıllarda eskitme ahşap konsol modelleri oldukça ilgi gören tasarımlar arasındalar. Vintage konsol modelleri, retro konsol modelleri, ve country konsol modelleri son dönemde popülerleşen tasarımlar arasındalar.

Mekanda zarif, şık ve sıcak bir hava yaratmak için ahşap konsollar doğru bir seçim olacaktır. Özellikle eskitme ahşap görünümlü tasarımlar hem klasik hemde modern dekorasyonlara rahatça uyum sağlayabilirler. Ayrıca salonunuz için aynalı konsol modeli tercih ederek mekanı olduğundan daha geniş ve ferah  gösterebilirsiniz.

Konsol üzeri dekorasyon önerileri

İster dolaplı, ister dolapsız seçeceğiniz konsolun tasarımı ne olursa olsun, mekanda şık ve dikkat çekici bir tarz yaratmak için konsol üstünü en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Konsol üstlerini değerlendirmek için bir çok farklı dekoratif objeden yardım alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir : Dresuar Üstü Dekorasyon Fikirleri 2019

Bu bir çerçeve, vazo yada aydınlatma tasarımı olabilir. Yada mekanın tarzına uygun gümüş konsol takımları tercih edebilirsiniz. Aynalı konsollarda bu tarz süslemeler daha estetik bir görünüm elde etmeniz mümkün olabilir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan 20 İlham Kaynağı Yatak Odası Bank Modeli başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kelimeler

1 thought on “Evinizin Atmosferini Değiştirecek 2019 Konsol Modelleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close