Banyo Dekorasyonu

2018 Banyolar için Trendler

2018 Banyolar için Yeni Trendler

Banyo modelleri 2018 trendlerine bir göz atmak için doğru yerdesiniz. 2018 banyolar için önceliklere baktığımızda, işlevsel, konforlu ve çevre dostu bir banyoya artan ilgiyi ortaya çıkarıyor. Uzun süre süren bir banyo tercih edilmeye başlarken, bu oda ile ilgili ihtiyaçlar da gelişti. Bugün, işlevsel bir banyodan daha fazla, rahatlamaya davet eden bir banyo istiyoruz. Size bazı fikirler vermek için, 2018’de mükemmel bir banyo için ön planda olan seçenekleri sunuyoruz.

2018 Banyolar için Trendler

Banyoda Ankastre mobilya

Duvara monte ankastre banyo dolabı, su birikintilerinden korunarak banyoya şık bir dokunuş verir. Aynı zamanda banyoya mükemmel bir şekilde entegre edilerek, minimalist bir stile sahip  yeterli miktarda depolama alanı sunar.

2018 banyolar için trendler
2018 banyolar için trendler

Suya dayanıklı vinil duvar kağıdı

Güzel bir duvar kağıdı, banyoya beklenmedik etkili dokunuş kazandıracaktır. Bu banyoda, duvarın tamamını  alan bir duvar kağıdı ile kaplı ve odaya şık bir dokunuş getiriyor. Elbette banyo için suyun en ufak bir damlasıyla hasar görmeyecek suya dayanıklı bir duvar kağıdı seçmek önemli kuraldır.

Banyoda emaye fayanslar

Retro şık banyolar aynı zamanda 2018’in trendlerinden birioluyor. Emaye kaplanmış fayanslar  renkleri ne olursa olsun modern küvet, duş veya lavabolarla mükemmel birleşerek modern bir banyo oluşturuyor.

Vintage mobilya

Bir banyoya stil vermek için vintage  mobilyalardan daha iyi hiçbir şey yoktur. Gözle görülür borular, duvarların rengi ve ahşap işçiliği, bu banyonun klasik şık stiline katkıda bulunuyor.

 Göz Kamaştırıcı 2018 Banyo Dekorasyonu Fikirleri

küçük nişler

Küçük bir banyoya sahip olanlardan biriyseniz bu çözüm şüphesiz sizi mutlu edecektir. Nişler 2018’de her yerde olacak. Banyoya şık bir dokunuş getirmenin yanı sıra, özellikle de duşun içinde depolama alanları oluşturabilirler. Artık eski duş raflarına ihtiyacınız olmayacak.

Mermer elemanları

Mermer asla modası geçmeyecek bir malzeme. 2018 banyolar arasında en yeni trendler bir banyoda ya da klasik bir tarzda dekore edilmiş bir tuvalette mermer kullanmaktır. Bu malzeme raflar, zemin veya duvarlar için idealdir. Ayrıca, mermerin avantajı ahşap ve metal gibi diğer malzemelerle kolayca uyum göstermesidir.

Açık Duş

Kapalı olan ve yere yerleştirilmiş olan duşların artık modası geçti  Çerçevesiz açı duş alanları şimdi trendler arasında yer alıyor.

Bu duşların minimalizmi kendilerine yenilikçi ve modern bir stil kazandırırken, aynı zamanda banyoda homojen bir düzenini garanti eder. Bu atmosferi korumak için, bir uyum yaratmak önemlidir: her nesne ve banyodaki her mobilya parçası mümkün olduğunca minimalist olmalıdır.

Banyolar oturma odasına dönüşüyor

Banyoda refah ve şımartıcı seanslar yapanlar bu tarz  banyolardan mutluluk duyacaktır. Güzel malzemelerle ve iyi seçilmiş mobilyalarla ruhu rahatlatmaya yardımcı olurlar. Bunlar, retro çiniler, ayaklı küveti, parke zemin ve banyoya tüm cazibesini veren bakır öğeler gibi küçük ayrıntılardır.

Su tasarrufu sağlayan musluklar

Günümüzde çevrenin korunmasına çok önem veriliyor, bu aynı zamanda banyoya da giriyor. Su tüketiminize dikkat etmenin en iyi yolu su tasarrufu sağlayan bir duş başlığı veya musluk takmaktır. Hem şık hem pratik, bu ekipman suyun çok akıtılmasını  azaltmaya yardımcı olur.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Siyah Duvarlı Banyolar ile Şık Stiller başlıklı makalemizde banyo, banyo dekorasyonu ve çini hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

1 thought on “2018 Banyolar için Trendler”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close