Bahçe Dekorasyonu

Tüm Açık Alanlar için 2018 Bahçe Dekor Fikirleri

İster geleneksel ister modern zevklere sahip olun, açık bir bahçeye şık bir üçüncü boyut kazandırmanın anahtarı, iyi bir bahçe dekor tasarımı oluşturmaktır. Geleneksel bir heykel şeklindeki bahçe dekorasyonu, modern canlı bir duvar dekoru ya da yaratıcı şekilde boyanmış bir çit, bahçenizi mevsim ne olursa olsun ilginç ve çekici görünmesini sağlar.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok bahçe dekoru ve tasarım şekli vardır. Muhtemelen en popüler ve en kolayı bahçenize ekstra karakter katan heykeller, aksesuarlar, çiçekler, mobilyalar ve bahçe süsleridir. Klasik bahçe heykelleri, geleneksel bahçelerde güzel ve zarif görünmektedir ve zamanla taştan yapılmış olanlar, yıpranmış olarak çevreye ayak uyduracaktır. Alternatif olarak, parlak malzemeler, parlak renkler ve ilginç şekillerdeki modern veya soyut heykeller, minimalist veya kentsel bahçelerde süper şık bir görsel anlatım yapmak için yeşillikler arasında öne çıkabilir .

bahçe dekorasyonu
bahçe dekorasyonu

2018 Bahçe Dekor Fikirleri

Başka bir bahçe dekor türü su özellikleridir ve bunlar bahçenize bir denge duygusu getirebilir ve kulaklara ve gözlere hitap edebilir. Çakıl taşları veya hafifçe aydınlatılan dar bir modüler havuzu hafifçe fısıldayan fıskiyeler ile, açık alanınıza güzel bir estetik getirebilir.

bahçe dekor örnekleri 2018
bahçe dekor örnekleri 2018

Ayrıca Bakınız: Bahçe dekorasyon trendleri 2018 / 2019

Bahçe sanatı duvarlara kendi kendine gelebilir. Bahçe duvarınızı boş bir tuval olarak düşünün ve yaratıcı tarafınızı serbest bırakın. Dramatik bir dokunuş için serbest bir bahçe duvar resmi ile genişletin ya da eğlenmek için sevimli bir arka plan sahnesi oluşturun. Neden bir renk bloğu ile bir duvar boyamıyorsunuz ve farklı renk seviyelerinde bir dizi çiçeği sergilemiyorsunuz? Veya belki de sadece dokunsal bir malzemede basit bir bahçe duvar saati uyumlu bir şema için gerekli olan her şeydir.

bahçe dekorasyonları 2018 2019
bahçe dekorasyonları 2018 2019

Bahçe dekorunuzu yaparken iç mekanınıza bir stil seçiyormuş gibi düşünün. Kullanılacak ortamı, kullanmak istediğiniz malzemeleri ve sahip olduğunuz alanı düşünün. Bahçe dekoru, mütevazı bir verandayı aydınlatmak için bir odak noktası olarak kullanılabilir veya belki de bir duraklama veya dinlenme noktası sunmak için akıllıca konumlandırılabilir.

bahçe dekoru 2018
bahçe dekoru 2018

Doğru bahçe dekorasyonu fikirleri, bireysel bir son dokunuş sağlayabilir, bu yüzden dış mekanınızı dönüştürmenize yardımcı olacak galerimize bir göz atın.

Minimal (ve bakım gerektirmeyen) bir çiçek bahçesi için metal bahçe aksesuarları, yel değirmenleri, yemyeşil eğrelti otları sergileyin. Boyalı duvar ve tek renkli kumaş şık bir stil kazandırır- ayrıca dekora kentsel ve çağdaş bir his verir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Bahçe dekorasyon trendleri 2018 / 2019 başlıklı makalemizde 2018 bahçe dekorasyonları, bahçe ve bahçe çiçekleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

1 thought on “Tüm Açık Alanlar için 2018 Bahçe Dekor Fikirleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close